کیانی، کاپیتان تیم تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد مشکلات مربوط به میزبانی تیمش هرچه زودتر حل شود

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، مهدی کیانی، درباره شرایط تیمش قبل از دیدار هفته نخست لیگ برتر اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خیلی خوبی داریم. تمرینات خوبی را انجام دادیم و چیزی کم و کسر نداریم. همه چیز آماده است تا لیگ را پرقدرت شروع کنیم و انشاءالله آینده روشنی در انتظارمان باشد.

 

وی درباره مشکل میزبانی تراکتورسازی بیان کرد: تنها موضوعی که بازیکنان تراکتورسازی را نگران کرده است، موضوع میزبانی است. امیدوارم این مساله به تیم ما ضربه نزند. ما امسال روی حضور هوادارانمان حساب کردیم اما متاسفانه اقداماتی شده که ظاهرا باید به شهر دیگری برویم و بازیهای خود را برگزار کنیم. واقعا حیف است امتیاز میزبانی مان را به خاطر یک مساله ساده از دست بدهیم. کاش مسئولان در زمان دیگری یادگارامام(ره) را ترمیم می کردند.

 

کاپیتان تراکتورسازی همچنین گفت: امتیازها در هفته های ابتدایی بسیار اهمیت دارد. ما می خواهیم هواداران را خوشحال کنیم اما نیامدن هواداران قطعا به ضررمان خواهد بود.

 

کیانی درباره اینکه گفته می شود تراکتورسازی رویایی شده است، خاطرنشان کرد: این حرف بیراه هم نیست. بازیکنانی که به تراکتورسازی آمدند، همگی جزو بهترین ها هستند. قطعا نفرات فوق العاده ای داریم که با درایت امیر قلعه نویی روزهای خوشی را برای هواداران رقم می زنیم.

 

وی درباره بازی با استقلال خوزستان افزود: بازی با استقلال خوزستان شرایط خاصی دارد. همیشه در هر تورنمنتی نخستین بازی دشوار است. با این حال می خواهیم گام اول را محکم برداریم. البته تیم استقلال خوزستان هم شرایط مطلوبی دارد. این تیم مدافع عنوان قهرمانی است و قطعا کارمان سخت خواهد بود.

 

انتهای پیام/