کاپیتان سابق تیم ملی گفت:من با هیچکس خصومت یا مشکلی ندارم و اگر اسم کسی از قلم افتاد، تعمدی در کار نبود.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی،  جواد نکونام  از سیل پیام ها و همینطور ابراز علاقه هواداران پس از خداحافظی، تحت تاثیر قرار گرفته است.

وی در این باره اظهار داشت:باید از مردم ایران یک تشکر ویژه کنم. از لحظه ای که خبر خداحافظی ام را اعلام کردم نمی تواند بگویم چقدر پیغام احساسی داشتم. از تمام ایران در صفحه شخصی ام در ایسنتاگرام پیغام گذاشتند. دوستان زیادی هم به موبایلم پیام دادند و تماس گرفتند. خیلی از تماس ها را نتوانستم پاسخ دهم. اینجا می خواهم از تک تک این عزیزان تشکر کنم. دست آنها را می بوسم و امیدوارم یک روز دوباره بتوانم به این فوتبال و به این مردم خدمت کنم.

کاپیتان اسبق تیم ملی با اشاره به پیام وزارت ورزش، فدراسیون، باشگاه استقلال و... پس از خداحافظی اش تاکید کرد: از هیچکس توقع نداشتم ولی من را شرمنده کردند. برای باشگاه بزرگ استقلال و تمام طرفدارانش آرزوی موفقیت دارم. از مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال تشکر می کنم که به خاطر خداحافظی ام بیانیه دادند. باید از همبازی هایم یک تشکر ویژه کنم که از روز گذشته تا به حال تماس های زیادی گرفتند. پیغام های زیادی دادند و حرف هایی در رسانه ها زدند و حمایت کردند. باید از رسانه ها هم تشکر کنم که با نوشته های خود به من دلگرمی دادند تا انشالله بتوانم قدم در راه تازه ای بگذارم. قطعا همدلی و اتحاد ما می تواند در سرنوشت فوتبال کشورمان تاثیرگذار باشد. امیدوارم به عنوان فرزند کوچک ایران، خاطرات خوبی در ذهن همه رقم زده باشم.

نکونام درباره غیبت نام بعضی از مربیانش در بیانیه ای که منتشر کرد، گفت:همیشه وقتی اسم می بریم، ممکن است اسم افرادی از قلم بیفتد. من با هیچکس خصومت یا مشکلی ندارم و اگر اسم کسی از قلم افتاد، تعمدی در کار نبود. مربیانی چون مرحوم علیزاده،جلالی، فیروز کریمى، حسین فرکی، حمید ندیمیان ،على توپال، رحیم میرآخورى، على دوستى مهر، کوردس، براگا، جلال طالبى، امیر ابوطالب، مهدى مناجاتى، ناصر ابراهیمى و حتی افشین قطبى عزیز، در موفقیت من نقش بسزایی داشتند. همینطور یکی مثل بلاژویچ. من همیشه قدردان مربیانم بوده ام. برای تک تک آنها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم شاگرد خوبی برایشان بوده باشم.

نکونام در پایان با اشاره با حضور پرویز ابوطالب، دایی، کریم باقری، فردوسی پور و علیخانی در مراسم خداحافظی اش گفت: این دوستان منت گذاشتند و به مراسم خداحافظی ام آمدند. باید یک تشکر ویژه از آنها کنم. مثل این عزیزان در ورزش و تلویزیون ایران کم داریم. حضور آنها در روز تلخ خداحافظی ام، یک اتفاق شیرین بود. باید از موسسه بهشت الرضا(ع)و شخص آقاى اصلانى و همکارانشان هم تشکر ویژه ای کنم که این میزبانی زیبا را از من و میهمان هایم در مراسم خداحافظی ام داشت. همینطور از تک تک نماینده رسانه ها که در مراسمم حاضر شدند تشکر می کنم.

 

انتهای پیام/