شب گذشته جلسه ای ویژه اعضای تیم استقلال خوزستان با استاندار، شهردار اهواز و دیگر مسئولان این شهر داشتند و قرار است روز دوشنبه قرارداد بازیکنان پرداخت شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

استقلال خوزستان در انتهای نیم فصل و با تمام مشکلات مالی در رده دهم جدول و با 18 امتیاز قرار گرفت، این تیم در حالی باید به لیگ قهرمانان آسیا برود که به جای تقویت می رفت تا با رفتن ستاره هایش تضعیف شود. 

 

عزت پورقاز و سید جلال عبدی که درخواست رضایت نامه داده بودند با موافقت پورموسوی از این تیم جدا شدند اما این سرمربی خوزستانی اجازه خروج هیچ بازیکن دیگری را نخواهد داد.

 

رحیم زهیوی ستاره این تیم با استقلالی ها به توافق رسید و همچنین زمزمه هایی بر پیوستن طیبی و حسن بیت سعید به سپاهان بود و حتی طیبی پای میز مذاکره با عبدالله ویسی سرمربی سپاهان نشست.

 

پس از این اتفاقات شب گذشته جلسه ای فوری در اهواز و با حضور استاندار، رئیس شورای شهر، شهردار و دیگر مسئولین برگزار شد، در این جلسه ستاره های این تیم از جمله زهیوی، بیت سعید، دورقی، مومنی، ماهینی و ... حضور داشتند.

 

سید سیروس پورموسوی در این باره به ورزش سه گفت: جلسه بسیار خوبی شب گذشته در حضور استاندار و دیگر مسئولین برگزار شد و من روحیه کمک به تیم را در آن دیدم، از این جلسه بسیار راضی هستم و مطمنم مشکلات به زودی حل می شوند.

 

سرمربی استقلال خوزستان درپاسخ به این سوال که بازیکنان آیا جدا می شوند یا خیر، با توجه به صحبت ها ما پول های بازیکنان را روز دوشنبه واریز می کنیم و هیچ کس از تیم ما جدا می شود. نانگ، پیمان حشمتی و مصطفی ماهی را اضافه کرده ایم و درصدد هستیم تا تیممان را همچنان قوی تر و منسجم تر کنیم تا در نیم فصل دوم و لیگ قهرمانان آسیا بتوانیم نماینده شایسته برای مردم خوزستان باشیم.

 

وی در ادامه افزود: ما قول اردوی 5 روزه در تهران را از استاندار گرفته ایم و به زودی تیم را برای این اردو را برپا می کنیم تا چند بازی دوستانه برگزار کنیم و برای نیم فصل دوم آماده تر شویم. 

 

پورموسوی در انتها نیز افزود: جا دارد تشکر ویژه ای از استاندار محترم دکتر شریعتی، آقای هدایت ممبینی، شهردار اهواز، رئیس و اعضای شورای شهر داشته باشم که جانانه و خالصانه در جالسه شب گذشته حضور داشتند و قول همکاری داده اند تا بتوانیم همچنان در خدمت مردم خونگرم خوزستان باشیم. 

 

با این اوصاف به احتمال فراوان روز دوشنبه درصد بالایی از قرارداد بازیکنان به حسابشان واریز می شود تا بدون هیچ مشکل و با قدرت این تیم در نیم فصل دوم  حشور داشته باشد، در این صورت حضصور رحیم زهیوی در استقلال تهران لغو خواهد شد و منصوریان باید به دنبال یک بازیکن دیگر برای تقویت تیمش باشد.

 

انتهای پیام/