مدافع تیم استقلال گفت: یک قولی به منصوریان دادم که آخر فصل من بهترین بازیکن استقلال خواهم بود

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، محمد حسین کنعانی زادگان در گفت و گو با کاپ،درباره صدور کارت بازی اش از سوی سازمان لیگ اظهار داشت:امروز همراه با مسولان استقلال و مدیر برنامه هایم به سازمان لیگ مراجعه کردم.خدا را شکر می کنم پس از جلسه ای که داشتیم کارت بازی ام را دریافت کردم.

وی ادامه داد:باید اینجا از علیرضا منصوریان تشکر کنم.از روز اولی که به استقلال آمدم با همه آن مشکلات و حواشی پای من ایستاد.او چند بار با من جلسه گذاشت.از هیات مدیره استقلال تشکر می کنم که پیگیر وضعیتم بودند و کم نگذاشتند.استقلالی ها مطمئن باشند جواب خوبی شان را با بازی های خوب می دهم و جانم را برای استقلال می دهم.من یک قولی به منصوریان دادم که آخر فصل من بهترین بازیکن استقلال خواهم بود.

مدافع استقلال درباره ترافیک در خط دفاعی آبی پوشان گفت:فکر نمی کنم در خط دفاع استقلال ترافیکی باشد.در هر تیمی 3،4 مدافع هستند.ما همه با هم رقیب و رفیق هستیم.

وی درباره حواشی به وجود آمده میان هواداران پرسپولیس با خود بیان داشت:نمی خواهم به آن زمان برگردم.وقتی از ملوان جدا شدم خیلی تماس آزاردهنده داشتم.این موضوع باعث شد خطم را عوض کنم ولی به منصوریان گفتم به استقلال می آیم و پای حرفم ایستادم.به استقلال آمده ام تا مهره موثری باشم.

مدافع آبی ها درباره لقب ونسان کمپانی به خود گفت:من لقب کمپانی را خیلی دوست دارم.هواداران ملوان این لقب را روی من گذاشتند.دوست دارم استقلالی ها من را کمپانی صدا بزنند.

کنعانی درباره خمیازه کشیدن خود در تمرین استقلال و اینکه متهم به شب زنده داری شده است بیان داشت:این حرف ها خنده دار است.من شب ها زود می خوابم.آن روز از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر در تست پزشکی تیم ملی بودم و بعد از آن هم تمرین استقلال بود.خیلی خسته بودم اما با بودن GPS کسی نمی تواند از زیر تمرین در برود و همه چیز ثبت می شود.من هم نان حلال به خانه می برم و اهل کم کاری در کارم نیستم.

 

انتهای پیام/