سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال دعوای خود با سرمربی کروات پرسپولیس را به نقل و انتقالات نیم فصل کشاند

به گزارش فرتاک ورزشی،پس از گذشت یکی دو روز از اتفاقات اردوی تیم ملی در دبی، حالا جزئیات بیشتری از آنچه در این اردو گذشته روشن شده است.

 

گویا کارلوس کی‌روش پس از اینکه برانکو ایوانکوویچ او را مقصر اصلی قهرمان نشدن احتمالی پرسپولیس در پایان فصل معرفی کرد، تصمیم به بازگرداندن ملی‌پوشان این تیم به تهران گرفته است.

کی‌روش که حسابی از سرمربی پرسپولیس ناراحت بود، پس از اینکه به ملی‌پوشان این تیم دستور بستن چمدان را داده، در میان جمع و در حضور دیگر بازیکنان به سروش رفیعی هم اعلام کرده که اگر بخواهد می‌تواند همراه پرسپولیسی‌ها به تهران بازگردد! اما رفیعی که احساس خطر کرده، ترجیح داده در اردوی تیم ملی باقی بماند!

کی‌روش به رحیم زهیوی هم برای مذاکره با تیم قطری اجازه خروج از اردو را داده. اتفاقی که انتقادهای زیادی را از سرمربی تیم ملی به دنبال داشته اما گویا این ماجرا هم به مشکل او با سرمربی پرسپولیس مربوط است!

ظاهرا کی‌روش با اطلاع از پیشنهاد پرسپولیس به زهیوی، به او اجازه داده تا برای مذاکره با تیم قطری از اردو خارج شود و با بستن قرارداد با این تیم، عملا از دسترس پرسپولیس و برانکو خارج شود. اتفاقی که روز گذشته افتاد و زهیوی به تیم الشحانیه قطر پیوست!

 

این تمام اقدامات تلافی‌جویانه کی‌روش در برابر پرسپولیس بوده ولی مشخص نیست که سرمربی تیم ملی باز هم اقدامات دیگری را در برنامه دارد یا نه!

 

انتهای پیام/