ستاره فرانسوی بایرن مونیخ اظهار کرد کارلو آنچلوتی اعتماد بیشتری به او نسبت به پپ گواردیولا دارد

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، و به نقل از کیکر، فرانک ریبری زمانی که پپ گواردیولا سرمربی این تیم بود، روزهای پر فراز و نشیبی داشت و اخبار زیادی درباره اختلاف نظر های او با این مربی اسپانیایی به گوش می‌رسید.

این ستاره فرانسوی در سه سالی که گواردیولا سرمربی بود، تنها 50 بازی برای بایرن مونیخ انجام داد. او اکنون چند روزی است که تمریناتش را با کارلو آنچلوتی در بایرن مونیخ از سر گرفته است. ریبری درباره حضور در این تیم آلمانی گفت: از زمانی که آنچلوتی به تیم اضافه شده است، انگیزه بالایی پیدا کردم و احساس خیلی خوبی دارم.  آنچلوتی هدیه ای از طرف باشگاه به بازیکنان بود. از زمانی که او به بایرن مونیخ آمده است، احساس اعتماد بیشتری حس می‌کنم. او مربی بسیار بزرگی است و من هم او را دوست دارم. مربیانی همچون آنچلوتی، یوپ هاینکس و اوتمار هیتسفلد را  دوست دارم و با آنها ارتباط برقرار می‌کنم. 

ریبری ادامه‌ داد: به نظر من مهم‌ترین موضوع بین مربی و بازیکن احساس اطمینان، احترام دو جانبه و اعتماد بین دو طرفین است. اگر این شرایط وجود داشته باشد، حتی 150 درصد از توانایی‌هایم را در بازی‌های تیمم نشان خواهم داد. با آنچلوتی می‌توانیم به چیزهای بزرگی دست یابیم. بی‌صبرانه منتظر شروع فصل جدید هستم تا با مربی جدیدمان بتوانیم به افتخارات خوبی برسیم.

 

انتهای پیام/