مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: اگر مشکلی درباره بازی کنعانی زادگان باشد حتی 5 دقیقه قبل از بازی هم می توان جلوی آن را گرفت.

سرویس لیگ برتری فرتاک ورزشی،درباره اینکه کارت بازی کنعانی زادگان تحت چه شرایطی صادر شد اظهار داشت: نماینده باشگاه استقلال در این باره با کاظمی سرپرست سازمان لیگ صحبت کرد و از سویی دیگر با توجه به انتشار مصاحبه معاونت اقتصادی باشگاه پرسپولیس در رسانه ها که عنوان کرده بود با باشگاه استقلال برای انتقال کنعانی زادگان به توافق رسیده اند کارت بازی این بازیکن تحویل باشگاهش شد. 

وی ادامه داد: البته این گونه نبود که کارت بازی مدافع استقلال صادر نشده باشد بلکه این کارت همزمان با سایر بازیکنان صادر اما تحویل داده نشده بود. 

مسئول کمیته نقل و انتقالات در پاسخ به این سوال که آیا با استناد به مطالب سایت ها این کارت تحویل باشگاه استقلال شده یا مستنداتی در ارتباط با رفع شکایت پرسپولیس در دست بوده خاطرنشان کرد: خیر. به صورت مکتوب چیزی به ما تحویل نشد اما حالا هم اتفاق خاصی رخ نداده است و کمیته انضباطی به عنوان مرجع رسیدگی به این قبیل اختلاف ها می تواند حتی تا 5 دقیقه قبل از شروع بازی مانع حضور بازیکن درون زمین شود.

شهبازی در پایان در این باره که بازیکنان نفت تهران حریف امشب تیم استقلال قراردادشان را ثبت کردند گفت: همه تیم ها برای ثبت بازیکنان خود به سازمان لیگ مراجعه کردند و حداقل 20 و حداکثر 28 کارت بازی برای تیم ها صادر شده است. بازیکنان نفت هم روز گذشته با حضور در سازمان لیگ کارت بازی خود را دریافت کردند. 

 

انتهای پیام/