علی ملایی لورا بازیکن جوان و متولد 76 در پست مدافع میانی یکی از این بازیکنان به شمار می‌رود که سابقه بازی در تیم‌های نونهالان و نوجوانان پیکان تهران، جوانان توحید تهران و دلوار افزار را در کارنامه خود دارد طی قراردادی دوساله به تیم شاهین کیش پیوست.

ملایی در ابتدای این فصل به صورت داخلی با تیم گسترش فولاد تبریز به توافق رسید و در اردوی پیش فصل این تیم در ترکیه شرکت کرد، اما در نهایت پس از بررسی شرایط و پیشنهاد تیم شاهین کیش با این تیم لیگ دویی به توافق رسید.

وی در حاشیه امضا قرار داد خود با شاهین کیش در خصوص وضعیت خود اظهار داشت: تمرینات آماده سازی بسیار خوبی را در کنار تیم گسترش فولاد تبریز سپری کردم و اردوی ترکیه تجربه بسیار خوبی بود که پشت سر گذاشتم.

ملایی علت جدایی از گسترش فولاد و پیوستنش به شاهین کیش را تصمیم بر بازی کردن اعلام کرد و گفت: با توجه به شرایط سنی که داشتم و ممکن بود کمتر بازی به من در تیم گسترش فولاد در لیگ برتر برسد تصمیم گرفتم در تیمی حضور داشته باشم که بتوانم بیشتر به میدان بروم و به همین منظور پس از مذاکره با مدیران تیم توسعه کیش شرایط این تیم را از همه نظر مساعد دیدم و پس از جدایی از گسترش فولاد به تیم شاهین کیش پیوستم.

 

انتهای پیام/