تیم روستوف در دیدار دور رفت مرحله سوم پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا میزبان نماینده بلژیک بود که مقابل این تیم متوقف شد.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، تیم روستوف روسیه که سردار آزمون و سعید عزت‌اللهی، دو بازیکن ایرانی را در اختیار دارد، در یکی از دیدارهای دور رفت مرحله سوم پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب در ورزشگاه المپیک شهر روستوف به مصاف اندرلخت بلژیک رفت که این دیدار در پایان با نتیجه تساوی 2 - 2 به پایان رسید.

در این دیدار که سعید عزت‌اللهی از ابتدا در میدان حضور داشت، موفق شد در دقیقه 16 یکی از گل‌های روستوف را به ثمر برساند. دیگر گل این تیم را دیمیتری پولوز در دقیقه 60 و از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. گل‌های اندرلخت هم که موفق شد دو بار در دقایق 3 و 52 از روستوف پیش بیفتد و هر دو بار کار به تساوی کشیده شد، به ترتیب صوفیان هانی و یوری تیلمانس به ثمر رساندند.

سردار آزمون، مهاجم ایرانی و ستاره تیم روستوف هم که در این بازی نیمکت نشین بود از دقیقه 56 جای الکساندر بخاروف وارد میدان شد. این مهاجم ایرانی پس از حضورش در میدان برای روستوف تأثیرگذار بود و پاسی که منجر به اعلام ضربه پنالتی شد را به هم تیمی‌اش داد و یک گل هم در دقیقه 63 به ثمر رساند که آفساید اعلام شد. عزت‌اللهی در دقیقه 82 جای خود را به دنیس ترنتیف داد.

 

انتهای پیام/