سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با مدیرعامل باشگاه جلسه داشتم و گفتم به شدت با عواملی که باعث محرومیت استقلال در نقل و انتقالات شدند، برخورد شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار استقلال مقابل پیکان اظهار داشت: بازی سختی را در پیش داریم، ما در این چند بازی اخیر دو نیمه بد داشتیم که یکی از این نیمه‌ها مقابل پیکان در بازی رفت بود که در قلعه‌حسن‌خان برگزار شد.

وی افزود: تیم مجید جلالی را می‌شناسیم، جلالی استاد بنده است و به او علاقه دارم، از گروه آنالیزمان تشکر می‌کنم که این هفته به ما کمک کردند. سعی و تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم بازی خوبی مقابل پیکان انجام دهیم. حریف سرسختی داریم و سخت هم می‌بازد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد استفاده از عدم استفاده از سید حسین حسینی در بازی هفته گذشته تصریح کرد: امشب هر تشخیصی که کادرفنی بدهد فردا اجرا می‌شود. 9 نفر در کادرفنی هستند و از 2 سرمربی گذشته خودمان یعنی نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا بهره می‌بریم. تصمیمات ما در صلاحدید باشگاه و تیم خواهد بود و همچنین بتوانیم برای هواداران نشاط ایجاد کنیم. ما 11 نفر را به داخل زمین می‌فرستیم و فرقی نمی‌کند که چه کسانی در زمین حضور دارند.

منصوریان در خصوص محرومیت استقلال در نقل و انتقالات و اینکه چقدر تمرکز تیم را به هم زده است، گفت: منکر این موضوع نمی‌شود که بخشی از تمرکز ما را گرفته است. خبر خوبی نشنیدیم و اتفاق خوبی نبود. صبح امروز با رضا افتخاری جلسه داشتم و اعلام کردم که با عواملی که باعث این اتفاق شدند قطع به یقین برخورد شود. افتخاری قرار است با این افراد برخورد کند.

وی ادامه داد: با جذب 2 بازیکن فضای با نشاطی به تیم اضافه شد اما این خبر، خبر خوبی نبود، به دنبال این هستیم که چه خبری از فیفا به دست ما می‌رسد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: ما دو موضوع در پیش داریم، نخست اینکه امیدواری به وجود آمده که بعد از نقل و انتقالات با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات فیفا بازیکن آزاد جذب کنیم، دومین مسئله رای فیفا است که بعید است شکسته شود. بنابراین شاید این شانس را داشته باشیم که بتوانیم پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات فیفا 2 بازیکن آزاد جذب کنیم.

منصوریان افزود: می‌دانم هواداران استقلال از این اتفاق ناراحت هستند اما این اتفاقات در باشگاه استقلال بی‌سابقه نیست. با رضا افتخاری صحبت کردم و گفتم که با جدیت باید مسیرمان را ادامه دهیم. امروز مهم این است که یک بار برای همیشه جلوی این اتفاقات گرفته شود. ما باید در بخش بین الملل و حقوقی باشگاه بازنگری داشته باشیم، افراد حوزه بین الملل و حقوقی باشگاه می‌توانند آدم‌ها را از خیلی از اتفاقات باخبر کنند، فوتبال ما در این حوزه نیاز به بازنگری دارد.

وی در پاسخ به این سوال که چطور از اتفاقات بی‌خبر بوده است، گفت: پاسخ شما ساده است، هر اتفاقی که افتاده به من اطلاع ندادند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه قبول دارد توطئه‌ای علیه او و تیمش به راه افتاده است، گفت: نمی‌توانم پاسخ درستی به جواب شما بدهم. نمی‌دانم چرا این سنگ‌ها جلوی پای من گذاشته می‌شود. امیدوارم صحبت‌های شما صحت نداشته باشد حتی فکر کردن به این موضوع هم درست نیست. من با افتخاری جلسه داشتم و گفتم که به شدت با عواملی که کوتاهی کردند برخورد شود. باشگاه استقلال هواداران زیادی دارد و این اتفاقات در شأن آنها نیست.

منصوریان در مورد اینکه پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات فیفا جپارف را می‌توانند به عنوان بازیکن آزاد جذب کنند، گفت: روزنه امید ما همین مسئله است که بتوانیم 2 بازیکن آزاد جذب کنیم. در جلسه‌ای که با فدراسیون فوتبال داشتیم آنها نسبت به  تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند انعطاف خرج داده تا بتوانند بازیکن جذب کنند. امیدوارم به یاری حق این اتفاق بیفتد.

وی در خصوص غیبت استیو جونز مربی بدنساز انگلیسی در تمرینات گفت: او در حال حاضر در استراحت به سر می‌برد. یک بار اجازه رفتن به استیو را ندادیم و هر زمانی که قصد داشت به کشورش برود، پولی نداشتیم که به او بدهیم، اگر اشتباه نکنم 2 ماه و 25 روز بی‌پول بودیم و نتوانستیم پرداختی داشته باشیم اما وقتی پول رسید به باشگاه گفتم که حقوق 2 ماه بعد او را پرداخت کنند تا او بتواند تا چند روز آینده برگردد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به این سوال که پس از مشکلاتی که برای استقلال در نقل و انتقالات به وجود آمد برخی از باشگاه‌ها با شهباززاده و جپارف صحبت کرده‌اند، گفت: کار تمیز و جوانمردانه‌ای نیست. جپارف با ما قرارداد 18 ماهه دارد. ما 2 فصل نقل و انتقالات را داریم یک بار پیش از آغاز مرحله پلی‌آف و دیگری پس از پایان مرحله پلی‌آف، می‌توانیم در این زمان جپارف را جذب کنیم. پیش از آغاز فصل دنبال جذب عزت‌الله پورقاز بودیم و به همین خاطر با سیروس پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان تماس گرفتیم و گفتم او را می‌خواهم، او به من گفت بازیکن ندارم و ما هم طبق تعهد اخلاقی عقب‌نشینی کردیم.

منصوریان در خصوص اینکه چرا ترکیب استقلال هر هفته تغییر می‌کند، تصریح کرد: زمانی به ترکیب تیم دست نمی‌زنم وضعیت بدنی بازیکنانم ایده‌آل باشد، ما این شرایط را در نفت هم داشتیم، ما به سیستم GPS بدنی بازیکنان نگاه می‌کنیم و براساس وضعیت آنها ترکیب را انتخاب می‌کنیم.

وی در خصوص مصدومیت جابر انصاری و هرایر مگویان عنوان کرد: متاسفانه با اولین بارش برف و باران نمی‌توانیم در زمین شماره 2 آزادی تمرین کنیم. کمپ باشگاه فضای خوبی برای تمرین دارد اما زمین خوبی ندارد، ما جابر انصاری و مگویان را در همین زمین به خاطر مصدومیت از دست دادیم. زمانی که می‌خواهیم تمرین را در کمپ آغاز کنیم، قول‌هوالله الاحد می‌گوییم که بازیکنان بدون آسیب‌دیدگی تمرین را به پایان برسانند البته شاید جمله قل‌هوالله الاحد روی مگویان تاثیر نگذاشته است. (باخنده) دکتر نوروزی من را قسم داده که در زمین تمرین باشگاه کار با توپ انجام ندهیم. به او گفتم چطور می‌توانم کار با توپ را انجام ندهم وقتی که 2، 3 روز دیگر بازی داریم، البته وضع شما خبرنگاران خوب است و می‌توانید پنجشنبه‌ها در آنجا تمرین کنید!

 

انتهای پیام/