هافبک بایرن مونیخ هوادار ستاره منچسترسیتی است که به تازگی از دورتموند به جمع شاگردان پپ گواردیولا پیوسته است

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، ژاوی هرناندس ایلیکای گوندوگان را با اسطوره های اسپانیایی مقایسه کرده و او را هم سطح ژاوی و اینیستا می داند. او در این خصوص به گل گفت: فکر می کنم آلمان بازیکنان خوب خیلی زیادی دارد. از این میان گوندوگان بیش از همه به ژاوی و اینیستا نزدیک است. آلمان همچنین بازیکنان جوان زیادی دارد، جاشوآ کیمیچ، که در یورو عملکرد خوبی داشت و یا لروی زانه. برای همین مشکل تیم از بازیکنان نیست، گاهی پیروز می شوید و گاهی می بازید، به همین سادگی.

مهمترین چیز این است که به روش بازی خود اعتماد داشته باشید. اگر روی ضد حملات کار می کنید باید باور داشته باشید که این بهترین روش ممکن است. بازیکنان آلمان همه می دانند چه کار کنند و این روش بازی را باور دارند.

او همچنین در خصوص مصدومیتش افزود: معلوم است که از دست دادن یورو خوب نبود. من واقعا دوست داشتم تیم را همراهی کنم، اما مصدومیت مچ پا درست پیش از فینال جام حذفی رخ داد و من از این موضوع خیلی ناراحت بودم.

نکته مثبت این بود که من تابستانی طولانی برای استراحت و ریکاوری داشتم و توانستم زانو و مچ خود را برای مسابقات پیش فصل آماده کنم.

بازیکن اسپانیایی در حال حاضر به همراه دیگر بازیکنان بایرن در تور آئودی کاپ به سر می برد و به زودی به تقابل میلان خواهد رفت.

 

انتهای پیام/