سازمان لیگ رقم قرارداد بازیکن لیگ شانزدهم را اعلام کرد و در این راستا قرارداد دو بازیکن استقلال نسبت به سال گذشته چهشی باور نکردنی داشته است.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، وقتی سازمان لیگ در اقدامی قابل تحسین مبلغ قراردادهای بازیکنان لیگ شانزدهم را اعلام کرد، کسی باور نمی کرد که ممکن است بازیکنانی باشند که نسبت به سال گشته، جهشی خیرکننده داشته باشند.

سید مجید حسینی و امید نورافکن دو بازیکنی که فصل گذشته سازمان لیگ اعلام کرده بود در طول یک فصل تنها یک میلیون تومان از استقلال دریافت می کنند، پیشرفت کرده اند و رقم قراردادشان را به شکل قابل توجهی افزایش داده اند.

امید نورافکن که پارسال یک میلیون گرفته، امسال رقم قراردادش به 150 میلیون تومان رسیده که از نظر آمار، رشد قابل توجه 150 برابری را تجربه می کند.

 سید مجید حسینی  رقم قراردادش را 250 برابر کرده و آن را از یک میلیون به 250 میلیون تومان رسانده است. البته در فوتبال ایران دریافتی 150 و 250 میلیون، آن قدر هم بالا نیست اما این ارقام از آنجا قابل توجه به نظر می رسند که این بازیکنان توانسته اند در طول یک سال، دستمزدهای خود را 150 و 250 برابر کنند.

به هر حال اگرچه این مبالغ شاید در برابر دریافتی خیلی از بازیکنان بسیار ناچیز باشد ولی این جهش را نمی توانیم چگونه توجیه کنیم!

انتهای پیام/