در پی هجمه ای که پیرو منتشر شدن رقم قراردادهای بازیکنان لیگ برتر در فصل جاری یقه ذوبی ها را گرفت این باشگاه اعلام کرد قرارداد حدادی فر با شرایط رقم خورده کاهش یافته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 باشگاه ذوب آهن مدعی شد رقم قرارداد قاسم حدادی فر که بیش از 1میلیارد و چهارصد میلیون تومان عنوان شده تنها در شرایطی محقق می شد که این بازیکن در بیش از 50 درصد بازی های این فصل به میدان می رفت اما اکنون که این اتفاق با مصدومیت سخت این بازیکن منتفی شده رقم قرارداد حدادی فر یک میلیارد تومان خواهد بود.

 

باشگاه ذوب آهن در اطلاعیه خود متذکر شد همان طور که یحیی گل محمدی اعلام کرده یافتن جانشین چنین بازیکنی در حال حاضر در فوتبال ایران امکان پذیر نیست و تیم در دو سال اخیر با تکیه بر توانمندی هافبک کلیدی خود بهترین تیم ایرانی با کسب سه جام و حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا لقب گرفته است، چنین سرمایه گذاری روی حدادی فر زیاد دور از منطق حرفه ای نبوده ضمن این که قاسم طی دوران فوتبالش هیچ گاه پیراهن تیم محبوبش ذوب آهن و شهرش را با هیچ پیراهنی عوض نکرد و در هر شرایط مالی یار و همراه باشگاهش بود.

 

باشگاه ذوب آهن در پایان با طعنه زدن به برخی باشگاه های لیگ برتری مدعی شد  رقم های قرارداد بازیکنان ذوب آهن به صورت شفاف و با آپشن موفقیت در فصل اعلام شده و با رقم قرارداد برخی باشگاهها که مشخص است بیشتر اعداد آن واقعی نیست شباهتی ندارد.

 

انتهای پیام/