دفاع وسط نفت مسجد سلیمان گفت: شرایط تیمی خوب است و با اردویی که در بابل خواهیم داشت به آمادگی بیشتری خواهیم رسید.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، اتابک نمازی مدافع نفت مسجد سلیمان در خصوص تمرینات این تیم گفت: جمعه هفته قبل راهی اردوی تهران شدیم و خداروشکر همه چیز اعم از خوابگاه و ... برایمان فراهم است و باخیال راحت تمرین می کنیم.

وی ادامه داد: تمریناتمان در دو نوبت صبح و بعدازظهر زیر نظر آقا سهراب برگزار می شود و بازیکنان تستی از جوانان و امید در تیم بودند و آقا سهراب از آنها تست گرفت و خوب های این دو رده به تیم بزرگسالان اضافه شدند.

وی در خصوص بازی های تدارکاتی نفت مسجد سلیمان گفت: خداروشکر بازی های تدارکاتی خوبی را پشت سر گذاشتیم. بازی با نفت تهران و راه آهن می تواند برای هر باشگاهی بازی بزرگی باشد و در این دو بازیکن با عملکردی مناسب توانستیم سربلند از بازی بیرون بیاییم.

نمازی افزود: مقابل نفت تهران در دو نیمه ی 45 دقیقه ای ظاهر شدیم و آقا سهراب در نیمه ی اول از بازیکنان مدنظرشون استفاده کردند و در نیمه ی دوم نیز به جوان تر ها میدون دادند که در پایان موفق شدیم 2-1 بازی را ببریم.

وی در پایان گفت: دیروز هم با راه اهن تهران بازی کردیم  که در سه وقت 35 دقیقه ای موفق شدیم بانتیجه 4-2  این تیم را شکست دهیم و در بازی های تدارکاتی آقا سهراب را روسفید کنیم. امروز صبح نیز به بابل سفر کردیم و شنبه قصد داریم با خونه به خونه بازی دوستانه انجام دهیم و یکشنبه نیز برای تست پزشکی به مرکز ایفمارک خواهیم رفت.

مصاحبه: آلن حیدری

 

انتهای پیام/