بنا بر مصوبه کمیسیون ویژه برای دیدار استقلال تهران و ذوب آهن، هواداران استقلال ده درصد سهم بیشتری در ورزشگاه خواهند داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با تصمیم کمیسیون امنیتی ویژه دیدار دو تیم ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران، بر خلاف رسم معمول و قوانین، هواداران استقلال در دیدار روز پنجشنبه 20 درصد از ورزشگاه را برای اسکان هواداران خود در اختیار دارند.

 

اهدای 10 درصد از سهم هواداران ذوب آهن به استقلال در دیدار روز پنجشنبه در حالی اتفاق افتاده که این دو تیم در جدول رقیب مستقیم یکدیگر هستند و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، نبرد نزدیکی دارند اما این کمیسیون با توجه به اینکه استقلال در هفته های گذشته نتایج خوبی کسب کرده، احتمال استقبال هواداران استقلال را از این بازی بالا دانسته و به همین دلیل سکوهای بیشتری را به آبی ها اختصاص داده است. این تصمیم البته به دلیل رقابت نزدیک دو تیم در جدول باعث ناراحتی ذوب آهنی ها شده زیرا این تیم با این شرایط نمی تواند از امتیاز میزبانی خود استفاده کند.

 

به این ترتیب استقلالی ها که البته به نظر می رسد هواداران آنها بخش بیشتری از استادیوم را در اختیار داشته باشند، فعلا بر اساس مصوبات این کمیسیون می توانند یک پنجم ورزشگاه را در دیدار با ذوب آهن میزبان در اختیار داشته باشند.

 

انتهای پیام/