کاپیتان تیم استقلال خوزستان عنوان کرد که امسال تیمش در بین مدعیان خواهد بود.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، محمد طیبی، کاپیتان تیم استقلال خوزستان، در مورد دیدار هفته اول تیمش مقابل تراکتورسازی گفت:

بازی خوبی بود. تراکتورسازی تیم بزرگی است و بازی کردن در تبریز سخت می باشد. بازی در زمین تمرین تراکتورسازی برایمان سخت بود ولی خداراشکر دست خالی تبریز را ترک نکردیم.

وی در مورد بازیکنان جدیدی که به استقلال خوزستان اضافه شده اند، عنوان کرد:

به بازیکنان جدید تیم بسیار امیدوارم و بازیکنان خوبی جذب تیم شده اند. به آینده تیم امیدوارم. دروازه بانمان هم در بازی اول عملکرد خوبی داشت.

طیبی در مورد اینکه گفته می شود  به دلیل جدایی ویسی و بازیکنان بزرگ از استقلال خوزستان، این تیم امسال نتایج خوبی نخواهد گرفت، تصریح کرد:

بازیکنان خوبی از استقلال خوزستان جدا شده اند ولی بازیکنان و سرمربی خوبی هم به تیم اضافه شده است. عده ای که سقوط ما را پیش بینی کرده اند، همان هایی هستند که پارسال می گفتند استقلال خوزستان نمی تواند قهرمان شود و در نیم فصل دوم نتیجه نخواهد گرفت، ولی ما با قهرمان شدن، بزرگی تیم را ثابت کردیم. امسال هم با بازیکنان خوبی که داریم انشالله نتایج خوبی کسب و جزو مدعیان خواهیم بود.

کاپیتان استقلال خوزستان در مورد بازی هفته دوم تیمش با استقلال تهران، خاطر نشان کرد:

استقلال تیم بزرگی است و بازیکنان و مربی خوبی جذب کرده است. امیدوارم با ارائه یک بازی خوب بتوانیم اولین سه امتیاز خانگی را به دست آرویم.

وی در مورد شرایط فعلی خودش گفت:

خداراشکر شرایط خوبی دارم و بدنسازی انجام داده ام. امسال انگیزه و تلاشم را دو برابر خواهم کرد. "محمد طیبیِ" امسال با پارسال فرق خواهد کرد و تمام تلاشم را برای موفقیت تیمم انجام خواهم داد.

 

انتهای پیام/