رئیس کانون هواداران پرسپولیس گفت: اگر شعاری هم علیه استقلالی ها داده شده باشد، از سوی کانون هواداران پرسپولیس نبوده است.

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،عباس اسماعیل بیگیدر واکنش تشکیل کمپین علیه خودش و همچنین ادعای استقلالی ها مبنی بر توهین به هواداران این تیم در حاشیه دیدار سایپا – پرسپولیس اظهار داشت: نکته اول اینکه ما در روز بازی با سایپا میهمان بودیم و ورزشگاه تختی مثل ورزشگاه خانگی پرسپولیس نیست. بدین ترتیب نمی توانیم کنترل لازم را روی هواداران مثل سکوهای آزادی داشته باشیم. نکته بعدی هم اینکه لیدرهای پرسپولیس که در اکثر نقاط ورزشگاه حضور داشتند، هیچ شعاری را علیه استقلال ندادند.

وی همچنین افزود: حتی فیلم هایی که در شعارهای این مسابقه روی سکوها موجود است را چک کردیم و متوجه شدیم فقط در بخشی از ورزشگاه که لیدرهای پرسپولیس حضور ندارند، در دقایقی محدود شعارهایی را سر دادند که آن دیگر از عهده کانون هواداران پرسپولیس خارج است.

رئیس کانون هواداران پرسپولیس همچنین تصریح کرد: در تمام جلساتی که قبل از مسابقه با لیدرها برگزار کردیم، شخصا اعلام کردم که نباید توهینی در شعارها شنیده شود، بلکه به دنبال تشویق تیم خودمان هستیم.

اسماعیل بیگی در پایان افزود: مطمئن باشید اگر شعاری هم علیه استقلالی ها داده شده باشد، از سوی کانون هواداران پرسپولیس نبوده است. فقط در بخش های محدودی از ورزشگاه این اتفاق رخ داده که آن هم از عهده ما خارج است. به هر حال در بین هواداران استقلال و پرسپولیس چنین بحث هایی وجود دارد، اگرچه شخصا توهین به کسی را تایید نمی کنم.

 

 

انتهای پیام/