بازیکن جدید شهرداری فومن معتقد است که هواداران شهرداری فومن، سرمایه ی اصلی مدیران این باشگاه می باشند.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، بعد از پیوستن امین حقده به تیم شهرداری فومن مصاحبه ای را با این بازیکن انجام دادیم که به شرح زیر است:

✳️خودتون رو  برای هوادارای شهرداری فومن معرفی میکنید؟؟؟

با سلام .. بنده امین حقده ام 27 ساله از آستارا .. سابقه ی بازی در چند تیم داخل و خارج گیلان را دارم .. اما دلیلی نمیشه بر خوب یا بزرگ جلوه دادنه خودم .. به نظره من  امسال میشه شناسنامه ی فوتبالی من و من تمام تلاشم رو میکنم که برای تیمم خوب و مثبت بازی کنم تا بتونیم با کمک همه به لیگ یک صعود کنیم.

ایشالله بتونم به نوعی حقی که بر گردنه من هست را به نحوه احسنت ادا کنم و در کناره خوبای تیم شهرداری فومن ، یکی ازتیم های صعود کننده به لیگ یک باشیم

 

✳️بعد از پیوستن به تیم شهرداری فومن این تیم را در فصل جدید چطور ارزیابی میکنید؟

فعلا کمی زود است در این مورد صحبتی بشود .. راستش را بخوایید بازیکنای قابلی تو تیم هستن و کادر فنی خوبی هم داریم که با بچه ها خیلی دوستانه رفتار میکنن و من خیلی با دید مثبت به آینده ی تیم امیدوارم .. انشالله در طی روزهای آینده خودتون به عینه میبینین که تیم امسال چه شرایطی داره و میتونه جزء مدعیان صعود هم باشه.

 

✳️درمورد هواداران شهرداری فومن چه نظری دارید مطمعنا سال قبل بازی برگشت خودتون به عینه رفتار هواداران با تیم ها را دیدید.در این خصوص صحبتی کنید. 

در این مورد بدونه اینکه بخام خودشیرینی بکنم خدایی اولین بار بود که تو زندگیم میدیدم تماشاگرا یه تیم میزبان، تیم میهمان را دارن تشویق میکنن و برام واقعا جالب بود این کار و صمیمانه ازشون بابت این کار پسندیده از تک تک هواداران  تشکر میکنم و امیدوارم همین کار را ادامه بدهند. چون که فوتبال بی تماشاگر واقعا بی معنی هست و امیدوارم امسال شاهد حمایت همه جانبه ی این تماشاگرای  فهیم شهر فومن باشیم.

 

✳️فصل گذشته در تیم خوب بابلسر بودید و بازی های درخشانتان در این تیم کاملا به چشم تماشاگر می آمد در مورد این تیم صحبت کنید.

تیم بابلسر تیم تقریبا میشه گفت نوپا و بی تجربه ای بود .. ولی با این اوصاف هرچه به پایان لیگ نزدیک تر میشدیم بهتر و بهتر میشدیم .. البته که اگر پارسال ما کمی خوش شانس بودیم میتونستیم جایگاه بهتری از پنجمی بدست بیاریم که متاسفانه نشد ..

 

✳️لیگ دو لیگ فرسایشی  و سخت است لیگ امسال را چطور میبینید؟

لیگ 2 به نظر من لیگ سخت و دشواری هستش اما فکر نکنم شرایط شون بهتر از تیم فومن باشه ..شرایط میزبانی توو لیگ های 2 و 3 خیلی مهمه .. و اکثر تیم ها از داشتن نعمتی به نام تماشاگر محرومن .. امسال واقعا کاره سختی در پیش داریم ولی باز هم عرض میکنم که امید و اعتقاد داشتن به کسب موفقیت خیلی مهم است  و 20 درصد راه همین دومورد است .. و بقیه اش هم به مرور بهتر و بهتر می شود انشالله .. فقط باید از تیم حمایت بشود  و این خواهش من هست  از همه عزیزان

 

✳️در پایان اگر صحبتی دارید بفرمایید

در پایان هم خواهش میکنم از همه که این تیم را تیم خودشان بدانند و حمایتمان کنند تا بتوانیم اسم شهر با اصالت فومن را دوباره در عرصه ی ورزش به زبان ها بندازیم و آینده ی خوبی  را برای جوانان فومنی رقم بزنیم ..تشکر میکنم از شما و همه ی کسانی که باعث شدن من در جمع شما باشم و افتخار میکنم که هم اکنون جامه ی  شهر فومن رو به تن میکنم .. به امید روزای خوب و شیرین ..

مصاحبه: "مجتبی فلاح"

 

انتهای پیام/