ستاره اتلتیکومادرید با اشتیاق فراوان درباره آینده تیمش حرف زد.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، فرناندو تورس، ستاره اسپانیایی اتلتیکومادرید در آستانه شروع فصل جدید رقابت‌های لالیگا با اشتیاق و امید از آینده تیمش حرف زد.

 او با صحبت از بازی دوستانه اخیر تیمش مقابل تاتنهام، حرف‌های خود را شروع کرد: «خوشبختانه از دقیقه اول این بازی خوب و سازماندهی شده ظاهر شدیم. به طور معمول هر تیمی در دومین بازی دوستانه پیش‌فصل آمادگی مورد انتظار را ندارد اما ما بسیار سازماندهی شده ظاهر شدیم و می‌توانم ادعا کنم به مرز آمادگی کامل رسیده‌ایم.»

 او درباره بازیکنان جدید تیمش گفت: « هر چند شماره 9 متعلق به من است اما مانند هم‌تیمی‌هایم منتظر ورود یک مهاجم هستیم. ما رقابت را دوست داریم و با نفرات جدید برای ثبیت جایگاهمان می‌جنگیم. هدف همه اعضای تیم، تلاش برای موفقیت تا حد امکان است.»

 «ال نینو» درباره گامیرو، بازیکن مورد نظر تیمش ادامه داد: «گامیرو هنوز به جمع ما نپیوسته و در حال حاضر نمی‌توانم درباره این بازیکن صحبت کنیم. به طور کلی باید نسبت به فصل گذشته بهتر عمل کنیم. به نظرم تیم به ذهنیتی قوی نیاز دارد. میانگین سنی اتلتیکو مناسب رقابت برای قهرمانی است و از طرفی جوانان اضافه شده به تیم، طراوات اردو را افزایش داده‌اند. تازه‌واردها به زمانی برای هماهنگی با خواسته‌های مربی نیاز دارند. امیدوارم نفرات جدید از مد تیم بهتری بسازند.»

 

انتهای پیام/