به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،هافبک تیم سیاه جامگان مشهد گفت: چون هر دو تیم مشهدی در بازی اول شان توانسته اند با برد زمین را ترک کنند کری خوانی هم بین طرفداران دو تیم بیشتر شده است.

حسین بادامکی درباره آخرین شرایط تیمش پیش از دیدار دربی مشهد برابر تیم فصل قبل خود اظهار داشت: خدا را شکر بعد از بردی که در دیدار قبل بدست آوردیم شرایط روحی تیم مان خیلی خوب است و در این مدت هم تمرینات خوبی ر برگزار کرده ایم. همه چیز مهیاست تا یک بازی خوب برابر پدیده برگزار کنیم.

وی درباره دربی مشهد گفت: این بازی ها در مشهد همیشه حساس بوده ولی این بار که هر دو تیم در بازی اول شان توانسته اند با برد زمین را ترک کنند کری خوانی هم بین طرفداران دو تیم بیشتر شده و از این رو فکر می کنم بازی زیبا و حساسی از کار دربیاید.

هافبک فصل قبل پدیده که با ناراحتی از این باشگاه جدا و به سیاه جامگان پیوست در این باره که آیا سمت نیمکت تیم فصل قبل خود می رود یا نه گفت: هنوز در این باره تصمیمی نگرفته ام و فکر نمی کنم این کار را انجام بدهم. در این مدت که از پدیده جدا شده ام مسئولان باشگاه به من قول داده اند که جلسه ای با من برگزار کنند تا درباره مطالباتم حرف بزنیم اما این کار را نکرده اند و هنوز هم خبری در این باره نشده است.

بادامکی در ارتباط با هواداران دو تیم و میزان استقبال شان از بازی گفت: بازی در شب تمام می شود و با توجه به دوری استادیوم ثامن به شهر خیلی از خانواده ها اجازه نمی دهند که فرزندان شان در چنین منطقه ای دور از شهر در شب تنها بمانند و اگر مسئولان شرایط را مهیا کنند قطعا استادیوم پر می شود در غیر اینصورت این اتفاق رخ نخواهد داد.

وی درباره تیم پدیده گفت: این تیم هم مانند سیاه جامگان تغییرات زیادی داشته ولی هر چه باشد تا حدودی با این تیم آشنا هستم و اگر بازی کنم می توانم برای تیمم مثمرثمر باشم. البته در بازی قبل من یک ربع آخر را به میدان رفتم که دلیلش دیر اضافه شدنم به تمرینات بود و از نظر بدنی از تیم عقب بودم.

بادامکی در پایان تأکید کرد: همه تلاش مان را می کنیم تا با حمایت هواداران سیاه جامگان این بازی را با برد به پایان برسانیم. ما بازی اول را برده ایم و با این برد شش امتیازی می شویم. نباید این بازی خانگی مان را به راحتی از دست بدهیم. 

 

 

انتهای پیام/