مهاجم نفوذی جدید نساجی مازندران گفت: از بازگشت عباس زاده به نساجی خوشحالم و امیدوارم بتوانیم روزهای خوبی را برای هواداران رقم بزنیم.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، اسماعیل صمدی که فصل گذشته در خونه به خونه بازی می کرد در خصوص شرایطش گفت: شرایط خوبی را فصل گذشته در خونه به خونه داشتم. زمانی که آقای میثاقیان از تیم رفتند، اعتماد مربیان بعدی نسبت به من کمتر شد و در پایان فصل تصمیم گرفتم خونه به خونه را ترک کنم.

صمدی در خصوص نساجی گفت: به نساجی نیامدم تا فقط بازی کنم، بلکه آمدم تا با کمک هواداران و بازیکنان و کادرفنی به لیگ برتر صعود کنیم و دل هواداران را خوشحال کنیم. دوست دارم بهترین خاطرات ورزشی ام را در قائمشهر برایم رقم بخورد و با محمد فکری به لیگ برتر صعود کنیم.

صمدی در خصوص انتقال عباس زاده به نساجی گفت: من و قاسمی نژاد به مهاجمان تیم کمک می کردیم تا گلزنی کنند، اما حالا که آقا محمد به تیم اضافه شده فکر کنم مثلث هجومی تیم تکمیل شده و خیال هواداران در خصوص امر گلزنی تیم راحت باشد.

 

 

وی در پایان گفت: شک ندارم نساجی بهترین هواداران ایران و بلکه آسیا را دارد و به زودی محبوب ترین بازیکن بین هواداران خواهم شد. امیداورم تماشاگران در سرما و گرما از ما حمایت کنند و با حمایت آنهاست که می توانیم موفقیت را از آن خود کنیم.

مصاحبه: "آلن حیدری"

 

انتهای پیام/