مدیر فنی آکادمی استقلال گفت:وظیفه دارم که در آکادمی استقلال ساختار سازی کنم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، رضا جلولی درباره انتخابش به عنوان مدیرفنی آکادمی استقلال اظهار داشت: اگرچه هنوز نه حکمی گرفتم و نه قراردادی بستم، اما با صحبت های شفاهی که ب ورمزیار که از دوستان قدیمی ام است داشتم، این وظیفه را بر گردن گرفتم.

وی درباره اینکه  با حفظ سمت جانشین علی سامره در تیم امید استقلال شده و قرار است سرمربی امیدها هم باشد گفت: فعلا  قرار نیست من جانشین علی سامره باشم. بلکه تنها قراری که داریم این است که تا مشخص شدن جانشین سامره بر تمرین امید ها نظارت داشته باشم.

مدیر فنی آکادمی آبی ها در خصوص وظایفش گفت: من وظیفه دارم که در آکادمی استقلال ساختار سازی کنم.فکر می کنم کمبود ساختار بزرگ ترین نقص آکادمی استقلال است.

جلولی خاطرنشان کرد: ما بازیکنان خوبی در تیم های پایه استقلال داشتیم که به دلیل نبود ساختار، این بازیکنان تبدیل به ستاره دیگر تیم ها شدند. نمونه بارز آن نیز محمد انصاری است. بازیکنی که در تیم های پایه استقلال رشد کرد و تا حد یک ستاره پیش رفت اما امروز ستاره تیم پرسپولیس است. یکی دو بار به مظلومی گفتم که انصاری را بیاورد و از او استفاده کند، اما او حرف های مرا جدی نگرفت. 

 

انتهای پیام/