مسابقات دو تیم پرسپولیس و الهلال، دو قدرت برتر آسیا همواره جداب و تماشایی بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رقابت تیم های ایرانی و عربستانی همیشه سخت و حساس بوده است؛ رقابتی که با توجه به تنش‌های اخیر حساس تر از قبل است. پرسپولیس که در واقع میزبان این بازی بود به دلیل بهانه گیری عجیب عربستانی ها و سیاست عجیب تر کنفدراسیون فوتبال آسیا که به خواست مسوولین این کشور اجازه میزبانی از تیم های عربستانی را از فوتبال ایران گرفت از حمایت پرشور تماشاگران خودی در این بازی محروم است و این بازی در کشور عمان برگزار خواهد شد.

لئو بوناتینی: این مهاجم برزیلی در تیم یوونتوس بازی کرده است. این بازیکن زمانی که در برزیل بود در تیم کرویزیرو بازی می‌کرد و از آنجا به یووه پیوست و یک فصل به صورت قرضی عضو این تیم بود.

یاسر القحطانی: ستاره‌ی سرشناس فوتبال عربستان مدتی به العین امارات پیوست و دوباره به الهلال برگشت. او از سال 2005 عضو الهلال است. این بازیکن به دلیل سن بالا کمتر مورد استفاده قرار گرفته و این روزها جایی در ترکیب الهلال ندارد.

عمر الخریبین: این بازیکن سوریه‌ای سال گذشته برای الدرفای امارات بازی می‌کرد و موفق شد در 26 بازی 17 گل به ثمر برساند.

نیکلاس میلسی: این هافبک اروگوئه‌ای زمانی عضو اتلتیکو پارانانسه بود.

کارلوس ادواردو: شاید سرشناس‌ترین بازیکن الهلال همین بازیکن باشد. او عضو تیم ملی برزیل بوده و در فلامینکو، هوفنهایم، گریمیو و روبین کازان بازی کرده است. ادواردو طراح اصلی تیم الهلال محسوب می‌شود.

یاسر الشحرانی: این بازیکن آچار فرانسه‌ی الهلال است و در پست های دفاع چپ، دفاع راست و هافبک بازی می‌کند.  

سالم الدوسری: هافبک ملی‌پوش الهلال  که به دلیل مصدومیت به احتمال زیاد در بازی مقابل پرسپولیس غائب خواهد بود.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: پرسپولیس - الهلال -