مربی دروازه بان‌های تیم تراکتورسازی اعلام کرد دیدار امروزش با دن گاسپار درباره محمدرضا اخباری نبوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روی تاوارس مربی پرتغالی دروازه‌بان‌های تراکتورسازی در این تیم عملکرد خوبی داشته و توانسته گلرها را به شرایط آرمانی برساند. تاوارس در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره شرایط دروازه‌بان‌های تراکتورسازی اظهار داشت: «ما در شرایط مطلوبی قرار داریم؛ همه دروازه بان‌ها با آمادگی بالا تمرین می کنند و خوشبختانه اخباری هم در چند وقت اخیر عالی کار کرده است. دروازه‌بان‌های دیگر ما به اخباری به عنوان یک الگو نگاه می کنند و واقعا او یکی از حرفه‌ای ترین بازیکنانی است که با آنها کار کرده‌ام.»

 

وی در ادامه این گفت و گو که با همت مختاری، مترجم باشگاه تراکتورسازی انجام شد، درباره مصدومیت اخباری تاکید کرد: «او هنوز هم مقدار کمی درد دارد اما با تمام قدرت برای تراکتورسازی بازی می‌کند و از پس مسئولیت‌هایی که به اخباری می‌دهیم، به خوبی برمی‌آید.»

 

تاوارس درباره دیدار امروزش با دن‌گاسپار مربی دروازه بان‌های تیم ملی فوتبال بیان کرد: «من و گاسپار هم زبان هستیم و باهم زیاد درباره مسائل حرفه‌ای فوتبال صحبت می‌کنیم. ما درباره دروازه‌بانی حرف زدیم و امروز صحبت‌هایمان درباره اخباری نبود.»

 

مربی دروازه بان های تراکتورسازی در پایان افزود: «اعتقاد شخصی ام بر این است که اخباری می‌تواند دروازه‌بان شماره یک تیم ملی باشد اما در این باره کی‌روش باید تصمیم گیری کند. اخباری باید به شرایط خوب خودش ادامه دهد و آماده دعوت کردن به تیم ملی باشد تا روزهای خوبی را ببیند.»

 

انتهای پیام/