افشین می گوید تفاوت تیمشان با سه تیم دیگر در گروه از زمین تا آسمان است و هنوز چیزی در خصوص صعود مشخص نیست.​​​​​​​

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرش افشین درباره بازی با الفتح گفت: با توجه به اینکه اکثر بازیکنان تجربه آسیایی و بین المللی نداشتند، نیمه اول سردرگم بودیم اما رفته رفته به بازی در نیمه دوم مسلط شدیم و توانستیم یکی از موقعیت هایمان را تبدیل به گل کنیم و خدارا شکر سه امتیاز را کسب کنیم.

 

مهاجم استقلال خوزستان در ادامه افزود: باید از تمام ایرانی هایی که در عمان آمدند و مارا تنها نگذاشتند، تشکر کنم، از طرف من و همه بچه های بازیکنان می گویم که خیلی مارا خوشحال کردند و در این بازی احساس تنهایی نکردیم.

 

افشین در ادامه درباره صعود گفت: همه تیم ها به اندازه کافی شانس صعود دارند، هیچ تیمی نمی شود از قبل گفت صعود می کند، ما نیز به مانند سه تیم دیگر به یک اندازه شانس صعود داریم، وضعیت تیم ما قابل مقایسه نیست، فرق ما با آنها از زمین تا آسمان است. همه می بینند فداکارانه و شجاعانه بدون چشمداشت کار می کنیم به امید روزی که مشکلات حل شود. بازیکنان تنها به عشق مردم خوزستان بازی می کنند و با توجه به مشکلاتی که در خوزستان است از جمله ریزگرد، قطعی آب و برق و تلفن و .. دوست داشتیم بازی روز گذشته را پیروز شویم تا مقداری از دردشان کاسته شود و خنده بر لبانشان بیاید که خدارا شکر موفق شدیم به این مهم دست پیدا کنیم.

 

بازیکن تیم استقلال خوزستان می گوید: بسیار سخت است بدون دریافتی در مدت زیادی بتوانیم اینگونه نه تنها در لیگ بلکه در مسابقات آسیا بازی کنیم. شرایط اصلا خوب نیست و ما نه تنها نمانیده مردم خوزستان هستیم، بلکه نماینده کشورعزیزمان ایران هستیم و همه باید دست به دست هم بدهند تا مشکلات تیم برطرف شود. این برد را نیز تقدیم به مردم کشوربه خصوص خوزستانی های عزیز می کنیم که مارا دعا کردند.

 

 

 

انتهای پیام/