میلانی‌ها منتظر رسیدن پول از طرف شرکت چینی هستند و به همین دلیل تاکنون حضور آنها در نقل و انتقالات کمرنگ بوده است.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی / پروژه فروش میلان به چینی‌ها از چندی پیش روع شده ولی هنوز به پایان نرسیده است. سیلویو برلوسکونی و هواداران میلان منتظر تکمیل این پروژه و رسیدن پول به این باشگاه هستند.

میلان تاکنون حضوری در فعالیت نقل و انتقالات نداشته است و به نظر می‌رسد یک فصل بد دیگر در انتظار این تیم باشد. به همین خاطر چندی پیش نیز هواداران در کنار خانه برلوسکونی تجمع کردند و به انتقاد از شرایط تیمشان پرداختند. آنطور که به نظر می‌رسد، پول چینی ها در این تابستان به باشگاه میلان نخواهد رسید. به همین ترتریب میلان به احتمال زیاد نتواند در نقل و انتقالات فعالیت داشته باشد.

البته برلوسکونی پیش از این انتظار داشت تا قسمتی از پول طرف چینی به باشگاه برسد، تا میلان بتواند در فصل نقل و انتقالات چند بازیکن جدید به خدمت بگیرد ولی این اتفاق رخ نداده است. احتمالا تا ژانویه این پول به حساب میلان واریز خواهد شد.

میلان که این فصل با هدایت مونتلا در لیگ ایتالیا تلاش خواهد کرد، فصل قبل نتوانست عملکرد چندان خوبی داشته باشد و سهمیه لیگ اروپا را نیز کسب نکرد. با این شرایط وینچنزو مونتلا باید تا ژانویه منتظر بماند تا اگر بازیکنی پیدا کرد در این زمان به ترکیب تیمش اضافه کند.

 

انتهای پیام/