استقلال در 15 بازی هفته دوم تاریخ لیگ برتر، 4 بار برده و 8 بار شکست خورده است.

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،هیچ هفته ای در تاریخ لیگ برتر برای استقلال بدتر از هفته دوم نبوده است. آنها در 15 بازی اخیرشان در این هفته فقط 4 بار برنده شده اند که دو تایش در لیگ های چهاردهم و پانزدهم بوده است. این یعنی استقلال تنها 2 بازی هفته دومش را در 13 دوره ابتدایی لیگ برد. تعداد باخت های استقلال در این هفته دو برابر بردهایش است یعنی 8 شکست. استقلال بعد از لیگ نهم یک بار دیگر در هفته دوم مهمان است.

 

4 برد

در لیگ ششم استقلال به سختی و با پنالتی انصاریان موفق به شکست دادن مس در کرمان شد. در این بازی مهدی رحمتی یک دبل سیو رویایی روی پنالتی آلوز و سپس ضربه ریباند علی مولایی داشت. برد بعدی در لیگ یازدهم رقم خورد. پاس به عقب اشتباه مگنو باتیستا و گل مجیدی و پیروزی برابر داماش در آزادی. آن روز بهترین بازیکن استقلال، تیر دروازه اش بود که چند باری لریزد ولی تسلیم نشد. در دو دوره اخیر هم استقلال هفته دوم را برده است. در لیگ چهاردهم با گل شهباززاده از استقلال خوزستان که دقیقه 1+90 زده شد و در لیگ قبلی با دو گل امید ابراهیمی از ملوان. جز همین برد آخر در فصل قبل، بقیه پیروزی های استقلال در هفته های دوم به سختی رقم خورده است و با چاشنی شانس بالا.

 

8 باخت

در لیگ اول، استقلال بازی دومش را با نتیجه 3 بر یک به پاس باخت. در لیگ دوم با یک گل مغلوب صنعت نفت در آبادان شد. در لیگ پنجم ضربه ایستگاهی خداداد عزیزی سرنوشت بازی برابر پاس را رقم زد. در لیگ هفتم دروازه استقلال حجازی بعد از دقیقه 90 توسط ملوانی ها باز شد و آنها 2 بر یک باختند. در لیگ هشتم ضربه سر آلوز باعث شکست استقلال برابر داماش شد. در لیگ دهم، میداودی گل اول را زد ولی دو گل رضانوروزی نتیجه را به سود فولاد کرد. در لیگ دوازدهم اشتباه مرگبار رحمتی در شروع بازی باعث شد سایپا درنهایت 2 بر یک برنده شود. یک سال بعد، آرش افشین روی اشتباه مرگبار خسرو حیدری تنها گلش با پیراهن سپاهان را زد و سپس علیرضا فغانی با اعلام یک ضربه پنالتی کار استقلال را تمام کرد.

 

3 مساوی

در لیگ سوم با نتیجه 2 بر 2 برابر برق شیراز و بعد از 2 بر صفر جلو افتادن. در لیگ چهارم با نتیجه یک بر یک برابر صبا بعد از جلو افتادن و در لیگ نهم با نتیجه صفر بر صفر برابر فجر در شیراز.

 

بیرون خانه

استقلال 5 بار در هفته دوم تاریخ لیگ برتر بیرون تهران بازی کرده است. یک برد دارد برابر مس در کرمان، یک مساوی با فجر در شیراز و 3 باخت برابر ملوان در انزلی، داماش در رشت و صنعت نفت در آبادان.

 

انتهای پیام/