کاپیتان تیم فوتبال پیکان گفت:من فقط به پیکان و مسوولیت سنگینی که در این تیم دارم، فکر می‌کنم و به چیز دیگری حتی تیم ملی فکر نمی‌کنم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، رحمان احمدی ازبرد مقابل صبا می گوید.

از بازی گسترش شروع کنیم چند سیو خوب داشتی و با دست پر به تهران برگشتید؟

بالاخره بازی اول بود و شرایط خاص خودش را دارد شروع لیگ انگیزه تیم‌ها بالاست و همه می‌خواهند خودشان را نشان دهند خدا را شکر ما هم توانستیم در اولین بازی دست پر میدان را ترک کنیم من هم به نوبه خودم تمام تلاشم را انجام دادم و توانستم دروازه‌ پیکانی را بسته نگه دارم.

خب از بازی فردا با صبا بگو بازی را چطورر می‌بینی؟ پیکان اولین 3 امتیاز را دشت می‌کند؟

خب این دیدار هم به نوبه خود مهم است چرا که اولین بازی خانگی است ان‌شاءا... بتوانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و اولین 3 امتیاز را کسب کنیم.

آیا به کلین‌شیت‌هایت ادامه می‌دهی؟

ببینند من تمام سعی خودم را می‌کنم تا تیم گل نخورد من به عنوان یک دروازه‌بان وظیفه دارم که عملکرد خوبی داشته باشم بنابراین سعی می‌کنم که کلین‌شیت‌هایم را ادامه دهم.

کاپیتانی وظیفه است را سنگین‌تر نمی‌کند؟

بالاخره کاپیتانی مسوولیت سختی است اما من تنها کاپیتان تیم نیستم کل بچه‌ها کاپیتان تیم هستند همه وظیفه دارند تیم برنده شود . همه دلسوز تیم هستند و با تمام وجود بازی می‌کنند که برنده شوند. من هم یک عضو کوچک هستم که به این مهم کمک می‌کنم.

رحمان احمدی دوباره از پیکان به تیم ملی می‌رسد؟

من فقط به پیکان و مسوولیت سنگینی که در این تیم دارم، فکر می‌کنم و به چیز دیگری حتی تیم ملی فکر نمی‌کنم. چرا که مهم‌ تیم پیکان است که نتیجه بگیرد. من الان دروازه‌بان پیکان هستم و باید به فکر موفقیت این تیم باشم.

 

انتهای پیام/