لابد می‌دانید بازیکنان پرسپولیس تهران با وجود پیروزی مقابل سایپا، در پایان این دیدار حاضر به گفت‌وگو با رسانه‌ها نشدند و سؤالات همکاران ما را بدون پاسخ گذاشتند!

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،در همین ارتباط محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس توضیح داد: «باشگاه از بازیکنان خواست مصاحبه نکنند و البته خود آن‌ها هم تمایل به این کار داشتند!»

 

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: «بازیکنان پرسپولیس حق مصاحبه با دوربین‌های تلویزیونی را ندارند!» در همین راستا شنیدیم همه چیز زیر سر ماجرای حق پخش تلویزیونی و فدراسیون فوتبال است. فدراسیون و سازمان لیگ معتقدند فوتبال که سرگرم‌کننده‌ترین ورزش کنونی کشور به شمار می‌رود رایگان در اختیار صداوسیماست و برنامه‌سازان تلویزیونی بدون هزینه مشغول استفاده از این پتانسیل هستند. متولیان فوتبال در چند نوبت هم تلاش کردند تا حق پخش تلویزیونی را افزایش دهند اما دست‌شان به جایی بند نشد که نشد!

 

حالا به نظر می‌رسد تنها راه ممکن برای تحت فشار قرار دادن صداوسیما جلوگیری از مصاحبه بازیکنان سرخابی باشد. ظاهراً دستور از بالا به پرسپولیسی‌ها رسیده که پس از پیروزی برابر سایپا از مصاحبه با دوربین‌های تلویزیونی خودداری کنند تا به خود آمده و حق پخش را پرداخت کنند! فراتر از آن شنیده می‌شود برنامه‌ای در حال طراحی است که در آینده‌ای نزدیک جلوی حضور مربیان و بازیکنان شاغل در لیگ برتر در برنامه‌های تلویزیونی گرفته شود و این نمی‌تواند خبر خوبی برای صداوسیما باشد!

 

 

انتهای پیام/