سپاهان جان گرفت

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،پس از حرف و حدیث های فراوانی که از استقلالی شدن و یا قرمز پوش شدن احسان حاج صفی از ابتدای فصل نقل و انتقالات تا کنون شنیده میشد.سرانجام احسان تهرانی ها را دور زد و تیم ویسی را برای بازی در فصل بعد انتخاب کرد.

حضور احسان حاج صفی در سمت چپ استقلالی ها،جایی که بعد از ساموئل همیشه لنگ میزند میتوانست تاثیر به سزایی در راندمان کاری این تیم جوان ایجاد کند.پستی که امسال هم چهره خاصی را در خود نمیبیند و شاید استقلال بازهم به یعقوب کریمی و یا فرشید اسماعیلی در این منطقه از زمین دل خوش کند و حالا دیگر برای فکر کردن به این موضوع از سوی مربیان این تیم دیگر دیر شده و آن ها حداقال باید تا نیم فصل دوم صبر کنند.

اما از سوی دیگر پرسپولیسی ها زیاد هم از نبودن حاج صفی نگران نمیشوند چرا که آن ها وحید امیری را دارند که در بال هجومی سمت چپ یکی از بهترین های فوتبال ایران است.قطعاآن ها از نیامدن احسان به استقلال بسیارخرسند و راضی هستند چرا که با آمدن او به تیم رقیب استقلال بسیار تیم کامل تری میشد.

اما رفتن حاج صفی یک پیامد بزرگ را با خود به همراه داشت، یک مهره بسیار تاثیر گذار که به جای اینکه قدرت خود را در یکی از دو تیم تهرانی به نمایش بگذارد،یک تیم اصفهانی متحول شده را تقویت میکند و حالا دیگر سپاهان را باید به طور جد یکی از مدعیان لیگ شانزدهم دانست

نویسنده:احسان خسروی

 

انتهای پیام/