پرسپولیس و فولاد خوزستان برگزارکننده یکی از حساس ترین دیدارهای هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشورمان خواهند بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در هفته نخست موفق شدند با یک گل سایپا را از پیش رو بردارند و شروع خوبی در لیگ شانزدهم داشته باشند. سرخپوشان تهرانی هم اکنون به همراه سه تیم دیگر با سه امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارند.

اما شاگردان نعیم سعداوی در فولاد خوزستان هفته نخست را با یک شکست ناامیدکننده خانگی آغاز کردند. آنها با نتیجه 2بریک مغلوب مهمان تازه وارد خود یعنی ماشین سازی شدند و جزو یکی از 4 تیم بازنده هفته اول قرار گرفتند.

برانکو ایوانکوویچ صدمین حضورش روی نیمکت تیم های ایرانی را با برد پشت سر گذاشت و حالا در صدویکمین دیدار به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت. استارت بردهای برانکو در فصل  گذشته با همین فولاد خوزستان بود و حالا دوباره آنها می خواهند با پیروزی برابر این تیم خوزستانی گام بلندی در مدعی کردن خودشان بردارند.. 

نعیم سعداوی سرمربی جوان فولاد خوزستان، اولین تجربه سرمربیگری خود را در لیگ برتر تجربه می کند. سعداوی که سابقه حضور در پرسپولیس را هم دارد به دنبال این است تا با کسب یک نتیجه امیدوارکننده خاطره تلخ شکست مقابل ماشین سازی را به دست فراموشی بسپارند.

ساسان انصاری هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس فصل گذشته در تیم فولاد بازی می کرد و برای این تیم 9 گل به ثمر رساند حالا این بازیکن رودرروی تیم سابق خود قرار گرفته است و در صورت صلاحدید برانکو به میدان می رود.

محسن مسلمان یکی از کلیدی ترین بازیکنان پرسپولیس هم در فصل گذشته و هم در این فصل بوده و خواهد بود. این بازیکن مهندس حملات سرخپوشان تهرانی است و با پاس هایی که در عمق خط دفاعی رقبا و همچنین کناره های زمین می فرستد نقش تعیین کننده ای در طراحی حملات تیم برانکو ایفا می کند. مسلمان به واسطه حضور کوتاه  مدتش در فولاد خوزستان انگیزه دو چندانی برای دیدار با این تیم دارند.

در آن سوی میدان ماتیاس چاگو مهم ترین بازیکن فولاد در دیدار با پرسپولیس خواهد بود. تنها بازیکن میلیاردی این تیم خوزستانی باید در برابر خط هافبک خطرناک پرسپولیس مقاومت کند و در عین حال با بهره گیری از قدرت شوت زنی بالایش دروازه پرسپولیس را با تهدید مواجه کند.

 

 

انتهای پیام/