فرتاک ورزشی: بعد از استعفا یا برکناری محترمانه افشارزاده! حالا موضوع مهم جانشین وی آنهم در سمت مدیرعاملی استقلال و نه سرپرستی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،از دیروز تا الان که هنوز 24 ساعت از کناره گیری افشارزاده نگذشته است گمانه زنی های فراوانی برای جانشین او در رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی مطرح شده است که بد نیست با نگاهی گذرا به کسانی که احتمال قرار گرفتن یکی از آنها بجای افشارزاده وجود دارد آنها را معرفی کنیم.

 

فت

1-علی فتح اله زاده خوئی: مدیرعامل چندین دوره گذشته استقلال و گزینه همیشه داغ مدیرعاملی این باشگاه باز هم یکی از گزینه ها در گمانه زنی پیرامون مدیرعامل جدید آبیها میباشد.صاحب امتیاز روزنامه استقلال جوان،پل ارتباطی با هواداران طیف طرفدار استقلال و اهرم فشار رسانه ای را در اختیار دارد.ارتباطات وی با دولتمردان هم بد نیست وپول و اسپانسر هم در آستین دارد.

 

قریب

2-محمدحسین قریب: رقیب علی کفاشیان در دوره انتخابات قبلی فدراسیون فوتبال و حامی امیر قلعه نوئی از دیگر گزینه های مطرح در گمانه زنیهاست.وی مدیری برنامه محور با اتکا به کار مدیریتی اما فاقد عنصر حیاتی پول و اسپانسر میباشد.

 

مق

3-مقداد نجف نژاد: وی عضو منفور و اسبق هیئت مدیره استقلال نزد هواداران و پیشکسوتان این باشگاه است.سوتی تاریخی عدم ارسال لیست اسامی تیم در جام باشگاههای آسیا در رزومه کاری وی به عنوان یک نقطه تاریک به یادگار مانده است.شکستش در انتخابات مجلس،زور سیاسیش را هم کاهش داد و البته هنوز آن مقدار ارتباط دارد که بتواند اسپانسر جهت امرار معاش تیم پیدا کند.

 

رضا

4-رضاصادقپور: مدیری ساکت و آرام و کاربلد که ارتباطات قوی با بخشهای اقتصادی دولتی و خصوصی دارد.با وزارت ورزش روابطی حسنه داشته و رزومه موفقی هم دارد.ارتباط و مسئولیتش در بانک صادرات میتواند تضمین خوبی جهت ورود اسپانسری قوی محسوب شود.

 

پی نوشت: با تمام این اوصاف اگر نام فردی دیگر خارج از 4 نفری که نام برده شد و حتی خارج از افرادی همچون امیررضاواعظ آشتیانی یا کاظم اولیائی مدیر عامل استقلال شد تعجب نکنید. محمدرویانیان را یادتان هست؟؟!

 

منبع:متافوتبال

 

انتهای پیام/