غلامرضا بهراون اعلام کرد که اگر فجرشهیدسپاسی در لیگ یک تیمداری نکند، پاس همدان جایگزینش می شود.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، غلامرضا بهروان در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد اعلام کناره گیری باشگاه فجرشهید سپاسی از رقابت های لیگ دسته اول به دلیل مشکلات مالی گفت: فجرشهید سپاسی در مورد کناره گیری از مسابقات لیگ دسته اول هیچ مطلبی به ما اعلام نکرده است و رقابت های لیگ دسته اول طبق برنامه اعلام شده برگزار می شود. امیدوارم مسئولان بلندپایه استان فارس به تیم با سابقه و سازنده فجرشهید سپاسی کمک کنند تا این تیم بتواند در رقابت ها حضوری شایسته داشته باشد. 

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد اینکه اگر فجرشهید سپاسی به هر دلیل در رقابت ها شرکت نکند طبق مقررات چه تیمی جانشینش خواهد شد گفت: بازهم امیدوارم که فجرشهید سپاسی در لیگ دسته اول حضور داشته باشد اما اگر بر فرض فجرسپاسی در رقابت ها شرکت نکند آخرین تیم سقوط کرده به لیگ دسته دوم جانشین فجرسپاسی خواهد شد که این تیم پاس همدان است.

بهروان در مورد تیم های بانوان باشگاه ها گفت: باشگاه ها درصورت تیمداری در بخش بانوان تسهیلات و امتیازاتی برخوردار خواهند شد. بهتر است با نگاهی مسئولانه همه باشگاه ها در بخش بانوان تیمداری کنند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد: امیدوارم مسولان استان فارس به باشگاه فجرشهید سپاسی کمک کنند. 

 

انتهای پیام/