طرح‌ها و برنامه‌های زیادی برای رشد آکادمی داریم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، صادق ورمزیار مدیرآکادمی باشگاه استقلال در خصوص انتخاب مدیرعامل جدید برای این باشگاه گفت: مطمئنا برای این انتخاب، وزارت ورزش تمام جوانب را بررسی کرده است. آقای حسنی خوسابقه مدیریتی موفقی در وزارت ورزش و پیش از آن دارند. ایشان در پست های کلیدی که داشته‌اند همواره موفق و کارآمد بوده اند بنابراین معتقدم حضور ایشان در هیات مدیره باشگاه اتفاق خوبی است و انتخاب ایشان به عنوان مدیرعامل باشگاه تصمیم درست و به جایی از جانب وزیرمحترم ورزش بوده است.

ورمزیار در ادامه گفت: نظرم این است که باشگاه استقلال با مدیریت آقای حسنی خو آینده روشنی خواهد داشت. در کلیه نهادها و حوزه ها، مدیریت مهمترین نقش را ایفا می‌کند که باشگاه نیز از این قائده مستثنی نیست و قطعا با وجود یک مدیر کاربلد مانند آقای حسنی‌خو باشگاه و تیم استقلال روند رو به جلو و صعودی را در پیش خواهند گرفت. ضمن اینکه لازم است عرض کنم، آقای افشارزاده در مدت حضورش در راس امور اجرایی استقلال نهایت تلاششان را انجام دادند و به خاطر این باید از ایشان تشکر و قدردانی کرد.

ورمزیار در خصوص وضعیت آکادمی باشگاه استقلال گفت: آکادمی کار زیاد دارد. فکر می کنم چندین سال است روی آن کار نشده و آکادمی بیشتر جنبه تیمداری داشته است. نه دفتر و مکان مناسب و مشخصی  برای آکادمی وجود دارد و نه نظم و سیستم درستی در آن جاری است. سعی و هدفمان این است که این مسئله را اصلاح کنیم و سیستمی را پیاده کنیم که حداقل در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی در خصوص برنامه هایش برای آکادمی توضیح داد: طرح‌ها و برنامه‌های زیادی برای رشد آکادمی داریم. به عنوان مثال کمیته فنی سه نفره‌ای داریم که در کار پایه قدمت دارند و به وسیله آن می‌توانیم ضریب اشتباهات را پایین بیاوریم. قصد داریم در کارهای ریشه‌ای شامل برنامه‌های پزشکی و تمرینی و همچنین مطالعه و آنالیز بازیکنان را به اجرا در بیاوریم تا نتیجه خوبی از آکادمی بگیریم.

رییس آکادمی استقلال در پایان افزود: تیم های پایه ما اکنون با قدرت به کارشان ادامه می‌دهند.  هفته گذشته در مسابقاتی که برگزار کردیم نتایج خوبی را به دست آوردیم. تیم امید ما توانست تیم آکادمی کیا را با نتیجه سه بر دو شکست دهد، جوانانمان مقابل تیم پرقدرت مقاومت به برد قاطع 3بر0 دست پیدا کرد، نوجوانان ماهم 9-0 تیم وحدت را از پیش رو برداشت و تیم نونهالانمان هم مقابل تیم آقای علی دوستی مهر که از بزرگان فوتبال پایه هستند به تساوی 1-1 رسید.

 

انتهای پیام/