مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: یک بازی با العین در اصفهان داریم که اگر با همت بچه‌ها بتوانیم پیروز شویم، راه را برای صعود هموار کرده‌ایم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وحید محمدزاده با اشاره به پیروزی تیمش مقابل تیم فوتبال بنیادکار ازبکستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم. ما محکوم به پیروزی بودیم. خدا را شکر این اتفاق افتاد و من هم نقشی در کسب 3 امتیاز شیرین این بازی داشتم. حالا امیدهای ما برای صعود از گروه افزایش پیدا کرده است.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا در لیگ برتر 8 هفته است نتیجه نگرفته‌اند اما در آسیا عملکرد خوبی داشته‌اند، گفت: فرق خاصی نداشته‌ایم بلکه فقط در لیگ کمی بدشانس بوده‌ایم. 10 موقعیت ایجاد می‌کنیم ولی به گل نمی‌رسیم. مثلا در بازی با استقلال خوزستان و نفت تهران، حریف یک توپ می‌آورد و دروازه ما را باز می‌کند.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن تصریح کرد:‌ در حمله خوب کار می‌کنیم و موقعیت‌سازی خوبی هم انجام می‌دهیم ولی توپ‌های‌مان به گل تبدیل نمی‌شوند.

محمدزاده در پایان خاطرنشان کرد: با پیروزی مقابل بنیادکار، امیدهای ما برای صعود از گروه خیلی زیاد شد. یک بازی هم با العین در اصفهان داریم که اگر با همت بچه‌ها بتوانیم پیروز شویم، راه را برای صعود هموار کرده‌ایم.

انتهای پیام/