رائول گونزالس، اسطوره باشگاه رئال مادرید معتقد است که موفقیت چند ماه پیش زیدان در قهرمان کردن رئال در چمپیونزلیگ و فتح اوندسیما، در فصل آتی به کار او نخواهد آمد.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی / زیدان از ژانویه گذشته هدایت رئال را به جای رافا بنیتس بر عهده گرفت و توانست تیم بحران زده ای که تحویل گرفته بود را قهرمان اروپا کند. او در لالیگا نیز تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا نایب قهرمان شد.

رائول گونزالس در مورد وضعیت آینده زیدان به آ.اس گفت:" زیدان فصل گذشته رئال مادرید را به تیمی مدعی و سختکوش تبدیل کرد و توانست فاتح لیگ قهرمانان شود. نمی توان چیزی بیش از این از زیدان خواست ولی او خودش سال ها برای رئال بازی کرده و می داند که اینجا هرگز گذشته به کار هیچکس نخواهد آمد. هر چه اتفاق افتاده به تاریخ پیوسته و زمان حال است که اهمیت دارد.

 

در فصل آتی، رئال برای قهرمانی در همه جام ها خواهد جنگید و امیدوارم که زیزو بتواند موفقیت فصل گذشته را تکرار کرده و رئال را به جام های بیشتری هم برساند. او بهترین مجموعه ممکن را در اختیار دارد و رئال تمرینات پیش فصل خوبی را نیز پشت سر گذاشته است.

امیدوارم در بازی مقابل سویا(سوپرکاپ اروپا) بتوانیم اولین جام مهم فصل را کسب کنیم. زیدان از شرایط موجود راضی است و برای او آرزوی موفقیت می کنم."

 

انتهای پیام/