سرمربی تیم فولاد خوزستان می‌گوید ذوب‌آهن بدون حضور سرمربی‌اش هم تیمی با انگیزه است

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن گفت: جا دارد از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و همه کسانی که در بخشیده شدن ایوب والی نقش داشتند تشکر کنم. این جوان با اخلاق توانست دوباره به میادین بازگردد. متاسفانه در برنامه‌ای که برای مسابقات تنظیم شده بود عدالت رعایت نشد چراکه ما هشت روز پیش درخواستی به سازمان لیگ دادیم تا بازی ما با ذوب‌آهن با دو روز تاخیر برگزار شود چرا که ذوب‌آهن یک روز پیش از بازی ما با پرسپولیس بازی داشت و در ضمن تیم ما نتوانست همان روز بازی به اهواز برگردد و نتوانستیم تیم را بازپروری کنیم و اکنون بدون یک جلسه تمرینی مناسب تیم را آماده کنیم.

وی افزود: ما برای تعویق این دیدار با ذوب‌آهنی ها تماس داشتیم ولی این امر با موافقت آنها همراه نشد. برای من جای سوال است که چطور در هفته اول برای یکی از تیم‌ها تا 24 ساعت برای یکی از تیم‌ها مکان بازی معلوم نبود و مکان بازی عوض شد ولی با تیم ما اینگونه رفتار می‌شود.

سرمربی فولاد درباره ذوب‌آهن گفت: ذوب‌‌آهن دو سه سالی است که خود را در قامت یک مدعی نشان داده و خیلی روان بازی می کنند.

او درباره غیبت یحیی گل‌محمدی و تاثیرش بر نتیجه بازی، گفت: من فکر می‌کنم فصل گذشته چنین اتفاقی برای این تیم افتاد ولی توانستند سه امتیاز بازی را بدست آورند. من فکر می‌کنم آنها با انگیزه هستند و الان انگیزه مضاعفی هم دارند.  با این‌حال ما تلاش می‌کنیم تا بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. وقتی که از تهران برگشتیم، هواداران به تیم من انرژی لازم را داده‌اند و بازیکنانم بعد از تساوی با پرسپولیس به خودباوری رسیده‌اند و امیدوارم فردا دست پر از زمین خارج شویم.

سعداوی افزود: ما علی رغم شایستگی در بازی اول خود نتوانستیم بازی را به سود خود بکنیم. به هرحال ما آن بازی را فراموش کرده‌ایم. بعد از آن بازی برابر پرسپولیس حاضر شدیم و تا انتها تمرکز لازم را داشتیم البته موقعیت‌هایی هم بود که خودمان به حریف تقدیم کردیم. به هرحال بازی در استادیوم آزادی و برابر منتخب تیم ملی سخت است ولی اگر هوشیار بودیم سه امتیاز را می‌گرفتیم. البته آن بازی هم بایگانی شد. اکنون تلاش ما روی دو بازی آینده است و امیدوارم که در روزهای آینده مهاجم خوبی هم جذب کنیم. درباره آمادگی والی هم باید بگویم که از روزی که من با فولاد کار را شروع کردم، او هم با تیم بود و به لحاظ بدنی جایگاه خوبی دارد.

وی درباره جذب طالب‌لو عنوان کرد: ما بازیکنان مختلفی را نیاز داریم و دروازه‌بان هم یکی از این نیازهای ما بود. طالب‌لو به لحاظ فنی و شخصیتی می‌تواند به ما کمک کند. او شاید به خاطر مسائل مالی به دلیل طلبش از استقلال متضرر شد ولی به فولاد آمد و باید دست به دست هم دهیم تا شرایط خوبی را رقم بزنیم.

سرمربی فولاد درپاسخ به این سوال که ایا نانگ قرار است دوباره به تیمش بازگردد، عنوان کرد: بله با یک بازیکن خارجی  درحال مذاکره هستیم ولی معلوم نیست که چه کسی باشد. امیدوارم که بتوانیم در بخش تهاجمی هم شرایط خود را بهتر کنیم.

 

انتهای پیام/