تیم های استقلال تهران و صنعت نفت آبادان جمعه در سومین دیدار شان در شانزدهمین دوره لیگ برتر به مصاف هم می روند.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، تیم های استقلال تهران و نفت آبادان در حالی فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند که در دو هفته ابتدایی لیگ هیچ کدوم از این دو تیم موفق به پیروزی نشده اند.

استقلال با یک تساوی خانگی و یک شکست خارج از خانه در اهواز پای به این دیدار می گذارد. استقلالی ها فشار زیادی را تحمل می کنند، خوب نتیجه نگرفتن آنها و در کنار آن بازی نه چندان دل چسبی که نشان داده اند فشارها را دو برابر می کند. منصوریان می داند برای راضی کردن هوادارانش و همچنین کم کردن فشار ایجاد شده بر روی این تیم محکوم به برد نفت آبادان است.

نکته امیدوارکننده برای آبی های پایتخت که می تواند برای بازگشت به لیگ به آنها کمک کند مسلما حضور تماشاگران شان در ورزشگاه آزادی است، عامل بسیار مهمی که استقلالی ها در هفته اول لیگ از آن محروم بودند. استقلال در این بازی محسن کریمی و محمدحسین کنعانی زادگان را در اختیار ندارد.

اما در آن سوی میدان نادر دست نشان و شاگردانش فشار کمتری را تحمل می کنند. اگر چه نفت آبادان بدون پیروزی و البته بدون گل زده در دو هفته ابتدایی لیگ پای به این بازی گذاشته، اما این تیم لیگ را بد شروع نکرده و در دو بازی ابتدایی توانسته دروازه خود را بسته نگه دارد که این می تواند یک اتفاق مثبت برای تیم تازه لیگ برتری شده باشد. نفتی ها مقابل صبا در قم و تراکتورسازی در آبادان نمایش بدی نداشتند و مسلما در مقابل تیم استقلال نیز حریف دست و پا بسته ای نیستند. نفتی ها پس از مدت ها راهی ورزشگاه آزادی خواهند شد و این حضور پس از مدت طولانی خود می تواند انگیزه نادردست نشان و شاگردانش را دو برابر کند. باید بنشینیم و ببینیم بلاخره در پایان این بازی یکی از این دو تیم صاحب اولین  برد خود در این فصل می شود یا اینکه در پایان هفته سوم نیز این دو تیم بدون برد باقی خواهند ماند.

استقلال تهران:

سید مهدی رحمتی، رابسون، هرایر مگویان، وریا غفوری، یعقوب کریمی، فرشید باقری، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، خسرو حیدری، جابر انصاری و کاوه رضایی

صنعت نفت آبادان:

حسن هوری، حسین بغلانی، فرشاد فرجی، علی عبدالله زاده، مجتبی ممشلی، زبیر نیک نفس، کیم، میلاد جهانی، محمد محمدپور،حکیم نصاری و امیر ذلیکانی

 

انتهای پیام/