سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد، گفت: در دیدار مقابل نفت تهران فقط به سه امتیاز فکر می کنیم تا با قدرت لیگ را شروع کرده باشیم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار فوتبال مقابل نفت تهران، گفت: مقابل نفت بازی بسیار سختی در پیش رو داریم و فکر می کنم امسال پدیده با قرعه سختی در لیگ روبه رو شده بود.

وی ادامه داد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و به دنبال کسب نتایج ایده آل در لیگ امسال هستیم. می دانیم مقابل نفت بازی ساده ایی نداریم زیرا این تیم عملکرد فنی قابل قبولی داشته است.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد، گفت: به دنبال کسب سه امتیاز دیدار با نفت هستیم تا از ابتدای فصل با قدرت کار را پیش ببریم.

وی در خصوص شایعاتی که در مورد باشگاه پدیده وجود دارد، اظهار کرد: مالک سابق باشگاه یکسال است که دیگر در کنار ما نیست و بحث کلان باشگاه به استانداری و قوه قضاییه واگذار شده است. باشگاه پدیده هیات مدیره و مدیرعامل دارد و با مسئولان جدید به خوبی هماهنگ هستیم.

وی تصریح کرد: تمام باشگاه ها با مشکل مالی رو به رو هستند اما درصدی از قرارداد بازیکنان پرداخت شده و به زودی بخشی دیگر نیز به آنها پرداخت می شود.

مهاجری در رابطه با مصدومان پدیده، گفت: کمندانی در بازی با سپاهان مصدوم شده است و پس از تعطیلات لیگ در 21 شهریور به جمع بازیکنان پدیده اضافه می شود.

وی درخصوص مهرداد کفشگری و درخواست او برای پیوستن به نفت، اظهار کرد: خوشحالم که کفشگری تا این حد به دایی به عنوان استاد خود علاقه دارد، اما در کنار ما باقی خواهد ماند.

هفته سوم لیگ برتر فوتبال از امروز آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام/