سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: پس از شکست مقابل سپاهان، تمام تلاش خود را برای برد پدیده به کار می گیریم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار با پدیده مشهد اظهار کرد: پس از  شکست مقابل سپاهان مجبوریم تمام توان خود را برای برتری مقابل پدیده به کار گیریم وفقط برای برد به زمین می رویم.

 

وی افزود: شکست هفته گذشته شرایط را سخت کرد، اما امیدوارم روز به روز بهتر شده و تیم خوبی  را بسازیم. دو بازیکنمان به دلیل فشار تمرینات آسیب دیدند اما با این وجود سعی می کنیم بازی خوبی انجام دهیم.

 

دایی ادامه داد: پدیده تیم خوبی است که در 2 هفته ابتدایی لیگ، چهار امتیاز کسب کرده است اما نفت برای برد در این بازی خانگی به میدان می رود. 

 

هفته بعدی هم در اهواز بازی داریم و تلاش می کنیم نتیجه بگیریم.

 

سرمربی نفت درباره مشکل گلزنی تیمش اظهار کرد: به دلیل زمان کم قبل از شروع لیگ، تاکنون به هماهنگی نرسیده ایم. در تعطیلات سعی می کنیم مشکل خط حمله را حل کنیم. اگر مشکل مان حل نشد، با توجه به چهار جای خالی که در لیست داریم بازیکن جدید می گیریم. فعلا سعی داریم با همین بازیکنان ادامه دهیم. تیم ما خوب بازی می کند و اگر از فرصت ها بهره ببریم ضعفی در خط حمله نفت وجود ندارد.

 

دایی درباره مشکلات  داوری در 2 هفته ابتدایی لیگ ، گفت: درباره داوری ها خود رسانه ها باید قضاوت کنند و آن را انعکاس دهند. با حرف زدن مربیان مشکلی حل نمی شود.  به بازی نفت و استقلال که داوری کاملا به ضرر تیمم بود، کاری ندارم اما اگر در دقیقه 40 بازی با سپاهان برای ما پنالتی گرفته می شد و آن پنالتی به گل می رسید وضعیت متفاوت می شد. هر چند پنالتی دقیقه 85 تیمم را هم نگرفتند.

 

وی ادامه داد: به هرحال داوری 2 بازی اول به ضرر نفت بوده است. نباید بخش خصوصی را از تیم داری دلسرد کرد. دراعتقاداتمان نیست که از داوران انتظار داشته باشیم به سود نفت سوت بزنند اما به هر حال باید حق را رعایت کنند. امیدوارم در بازی فردا و هفته آینده قضاوت ها عادلانه باشد.

 

وی درباره اعتراض بازیکنان و مربیان قبلی نفت در محل این باشگاه نسبت به پرداخت نشدن مطالباتشان، اظهار کرد: مالکان نفت به تازگی امور این باشگاه رادست گرفته اند و باید به آنها حق داد و همکاری صورت بگیرد تا مشکل حل شود. هیچ وقت با داد و فریاد کار کسی حل نمی شود و باید اصولی و منطقی پیش رفت.

 

سرمربی نفت درباره بحث سرپرستی و مدیرعاملی باشگاه ها گفت: من درحدی نیستم که نسبت به این موضوع نظر دهم. درباره بحث سرپرستی باشگاه ها کارشناسان باید صحبت کنند. متاسفانه کسانی که سرپرست هستند یکی دو سال می مانند و سپس این مدت تمدید می شود. من واقعا نفهمیدم فرق سرپرست و مدیرعامل چیست. اگر توانستید از کسانی که این عزل و نصب ها را انجام می دهند بپرسید و به من هم بگویید.

 

 

انتهای پیام/