شکست شب گذشته استقلال برابر صنعت نفت هواداران این تیم را نسبت به آینده نگران کرده است

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، هرچند استقلال در بازی شب گذشته موقعیت‌های زیادی را به دست آورد و فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشت با این حال هنوز هم این تیم ضعف‌های بزرگی دارد که اگر برطرف نشود بعید است این تیم در این فصل راه به جایی ببرد.

در این بین کسانی بودند که نقش اصلی را در این شکست ایفا کرده‌اند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

 

 

 

علیرضا منصوریان

 

علیرضا منصوریان خودش هم در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با صنعت نفت آبادان اعتراف کرد که تعویض‌هایش اشتباه بوده است. عده‌ای اعتقاد دارند کار استقلال در بازی شب گذشته دقیقا زمانی تمام شد که آرش افشین به جای علی قربانی وارد زمین شد و عملا زهر این تیم در کارهای تهاجمی گرفته شد.  به جز این در شرایطی که پیروزی در مشت منصوریان بود او با آوردن میلاد زکی‌پور جوان به نوعی کار را برای هافبک‌های سمت راست صنعت نفت راحت کرد. اما از همه این‌ها که گذشته شاید بزرگترین اشتباه منصوریان این بود که در دقایق پایانی بازی تلاشی برای حفظ پیروزی نکرد و با تهاجمی کردن ترکیبش در عرض چند دقیقه پیروزی با شکست عوض کرد.

 

 

 

 

وریا غفوری

 

هرچند عملکرد وریا غفوری در 3 بازی اول استقلال موجی از انتقادات را به همراه داشته است، با این حال سابقه این بازیکن در 3 سال گذشته می‌تواند ثابت کند که او می‌تواند در بازی‌های آینده بیشتر به درد استقلال بخورد. با این حال غفوری در صحنه گل اول صنعت نفت مسیر توپ را گم کرد و همین موضوع باعث شد که رضا نوروزی به راحتی از مدافعان به هم ریخته است عبور کند و یک گل زیبا به ثمر برساند.

 

 

کاوه رضایی

 

کاوه رضایی با یک گل و یک پاس گل تا به اینجای کار موثرترین بازیکن استقلال است اما بدون تردید او هم در بازی با صنعت نفت چندین فرصت عالی را با ضربه‌های کم اثر از دست داد تا حالا علیرضا منصوریان حسرت موقعیت‌های از دست رفته او را بخورد. در بازی روز گذشته استقلالی‌ها 10 موقعیت روی دروازه حریف خلق کردند که کاوه رضایی بیشترین سهم را در از دست د ادن موقعیت‌های از دست رفته داشت.

 

 

امید ابراهیمی

 

امید ابراهیمی به خاطر اینکه تک هافبک دفاعی شب گذشته تیمش بود فشار زیادی را از ابتدای بازی تحمل کرد. او در صحنه پنالتی صنعت نفت در حالی که بازیکن این تیم آبادانی داشت از محوطه جریمه خارج می‌شد تحت تاثیر فشار بازی پایش را جلوی بازیکن حریف گذاشت و یک پنالتی بی‌جهت به او داد. البته ابراهیمی یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال است و بی‌تردید با یک اشتباه عملکرد او زیر سوال نمی‌رود.

 

 

 

 

انتهای پیام/