دو تیم راه آهن تهران و گل گهر سیرجان از سری رقابت های هفته ی اول لیگ دسته اول فوتبال کشور، به مصاف هم می روند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی،  مهدی پاشازاده که توانست پارس جنوبی جم را از لیگ دو به لیگ یک برساند، با بی مهری های مسئولین جنوبی این تیم را ترک کرد تا مورد توجه مالک باشگاه راه آهن یزدان قرار بگیرد و به این تیم تازه سقوط کرده ملحق شود.

راه آهن فصل گذشته به دلیل تغییر و تحولاتی که در امر مالکیتی داشت، نتوانست خود را به سرعت با شرایط لیگ برتر و هیاهوی آن هماهنگ کند و در نهایت نیز پس از سال ها حضور در سطح اول فوتبال به دسته پایین تر سقوط کرد.

از طرفی تیم گل گهر هم که سال هاست در لیگ دسته اول حضور دارد در فصل گذشته تا آستانه سقوط به دسته پایین تر پیش رفت اما نتایج خوب هفته های پایانی سبب شد تا در لیگ یک بمانند.

راه آهن یزدان که سال ها در لیگ برتر حضور داشته، قطعا در فصل آتی لیگ دسته اول کار سختی برای بازگشت به این رقابت‌ها در پیش خواهد داشت. این تیم در لیگی به جدال با حریفان خواهد پرداخت که باید چهار بازی بیشتر نسبت به تیم های لیگ برتری برگزار کند و این موضوع شرایط را برای این تیم کمی دشوار خواهد ساخت، در حالی که تیم حریف یعنی گل گهر سیرجان پس از پشت سر گذاشتن تجربه حضور در لیگ بیست تیمی، مسلما در این فصل با برنامه‌ ریزی و استفاده از تجارب گذشته با آسودگی خاطر بیشتری پای به میادین خواهد گذاشت.

به هر حال مهدی پاشازاده در حالی سکان راه آهن را به دست گرفته است که چند روز قبل اعلام کرد مشکلات مالی در این تیم بسیار است و باید با این مشکلات به جنگ رقبا برود که شاید این جمله پیش بینی روزهای آینده باشد.

کوبل داوری این دیدار بر عهده سعید رحیمی مقدم است و علی دودانگه، محسن سلطانی و امیر عرب براقی وی را در این امر یاری خواهند کرد.

گفتنی است این دیدار حساس ساعت 17:45 در ورزشگاه صباشهر تهران انجام خواهد شد.

خبرنگار: "آلن حیدری"

پیش بازی

 

انتهای پیام/