استقلالی های سابق در دیداری حساس و نفس گیر در البرز به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، فیروز کریمی در اکسین و محمود فکری در نساجی مازندران، تقابلی را در کرج برگزار خواهند کرد که جدای از حساسیت این بازی، تقابل دو آبی پوش سابق را نظاره گر خواهیم بود.

فیروز کریمی که سرانجام و پس از کش و قوس های فراوان در اکسین ماندگار شد با جذب یکی دو بازیکن در روزهای گذشته قصد قدرت نمایی در لیگ یک دارد، به نظر می رسد دستانش خالی باشد و حریف سرسختی برای نساجی نباشد.

کریمی فصل گذشته مشاور فنی تیم اکسین بود و چندان در امور تیم دخالت نداشت، ناگهان به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد و اگر چه فیروز کریمی از سابقه خوبی در گذشته برخوردار بوده و تجارب بسیار ارزنده ای  دارد ولی کارنامه ی ضعیف فیروز کریمی در چند سال اخیر نشان می دهد که آقا فیروز در اکسین کار بسیار سختی پیش رو دارد.

اما آن سوی میدان محمود فکری قرار دارد. فکری سابقه درخشانی در جویبار نداشت و در چند تیم دیگر نیز که به عنوان دستیار فعالیت داشت، نتوانست عملکرد درخشانی از خود به نمایش بگذارد و این مربی بومی نیز باید دید که چه عملکردی را در این فصل از رقابت ها خواهد داشت.

فکری که اولین حضور لیگ یکی اش را تجربه می کند بازیکنان نامی چندانی را به خدمت نگرفت و از بازیکنان مطرح نساجی می توان به محمدعباس زاده و غلامعلی تبار اشاره کرد. هواداران نساجی سالهاست حسرت لیگ برتری شدن را می خورند و باید دید و به انتظار نشست که آیا با محمود فکری می توانند به آرزوهای خود دست پیدا کنند یا نه و در این راستا در اولین بازی می توان عیار محمود فکری و نساجی را سنجید..

گفتنی است این دیدار ساعت 18 در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می شود.

نویسنده: "حسین پنبه کار"

 

 

انتهای پیام/