باشگاه ذوب آهن با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:عده‌ای تلاش کردند باشگاه و تیم فوتبال بدون حاشیه ذوب آهن را دچار برخی حواشی غیر ورزشی کنند.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی و به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن،  روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه  ورزشی ذوب آهن اصفهان در اطلاعیه ای اعلام کرد که با توجه به مذاکرات و گفتگوهای انجام شده در جلسه پیش از ظهر امروز که در محل ستاد باشگاه ذوب آهن برگزار گردید، "یحیی گل محمدی" سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن از فردا دوشنبه بر سر تمرینات تیم فوتبال حاضر شده و باشگاه ذوب آهن با اقتدار کامل از وی حمایت کرده و ایشان مطابق با برنامه‌های تدوین شده پیشین، برنامه‌های تیم فوتبال را پیش خواهد برد.

همچنین در این جلسه مقرر شد باشگاه ذوب آهن، جهت جذب بازیکنان مد نظر سرمربی تیم فوتبال، طبق درخواست کتبی کادر فنی اقدام نماید.
دراین اطلاعیه همچنین آمده است: جلسه ذکر شده جلسه ای مناسب و سازنده بود و هرچند درکوران سوءتفاهمات پیش آمده، عده‌ای تلاش کردند باشگاه و تیم فوتبال بدون حاشیه ذوب آهن را دچار برخی حواشی غیر ورزشی کنند، اما درایت طرفین موجب شد ضمن بی‌اثر کردن برخی موارد منفی، مجموعه ارکان تیم فوتبال و باشگاه ذوب آهن اصفهان با اقتداری وصف نشدنی به راه اصولی و ساختارمند خود ادامه دهند.

 

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: یحیی گل محمدی -