استقلالی ها طبق عادت طی چهار دوره اخیر لیگ برتر فوتبال طی سه دیدار نخست خود به ثبت دو پیروزی و یک شکست رضایت می دادند اما این بار شرایط برای آنها به شکل دیگری رقم خورد.

 به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،بررسی عملکرد استقلال در سه هفته نخست تمام ادوار لیگ برتر نشان می دهد که آبی ها در لیگ شانزدهم برای نخستین بار با تفاضل گل منفی به استقبال هفته چهاردم رقابت‌ها خواهند رفت.

 
دریافت ۵ گل طی ۲۷۰ دقیقه سبب شده تا با احتساب به ثمر رساندن تنها سه گل حالا تفاضل گلهای زده و خورده تیم منصوریان به عدد (2-) برسد.

امیر و پرویز ۶ علی منصور ۱

نکته جالب توجه اینکه در چهار فصل گذشته که امیر قلعه نویی و پرویز مظلومی هدایت استقلال را بر عهده داشتند استقلال نتایجی کاملا مشابه را به ثبت رسانده است.

آبی ها در سه دیدار نخست لیگ های دوازدهم تا چهاردهم با قلعه نویی به ۲ پیروزی دست پیدا کردند و یکی از دیدارهایشان را با شکست به اتمام رساندند.

بعد نوبت به تیم پرویز مظلومی در لیگ پانزدهم رسید که مثل تیم امیر با دو پیروزی و یک شکست با ۶ امتیاز پای به ایستگاه چهارم لیگ بگذارد. و حالا استقلال منصوریان پس از ۴ فصل سنت شکنی کرده است تا با اندوخته تنها یک امتیاز به دیدار چهارم خود برابر پیکان بیندیشد.

 
جدول عملکرد امتیازی استقلال در تمام سه هفته های نخست ادوار لیگ برتر

 

لیگ

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

اول

۱

۱

۱

۶

۴

۲+

۴

دوم

۱

-

۲

۵

۵

-

۳

سوم

۱

۲

-

۶

۵

۱+

۵

چهارم

۱

۲

-

۶

۵

۱+

۵

پنجم

۲

-

۱

۷

۴

۳+

۶

ششم

۳

-

-

۶

۴

۲+

۹

هفتم

۱

۱

۱

۵

۵

-

۴

هشتم

۱

۱

۱

۳

۲

۱+

۴

نهم

۲

۱

-

۲

-

۲+

۷

دهم

۱

۱

۱

۵

۴

۱+

۴

یازدهم

۲

۱

-

۴

۲

۲+

۷

دوازدهم

۲

-

۱

۳

۲

۱+

۶

سیزدهم

۲

-

۱

۷

۴

۳+

۶

چهاردهم

۲

-

۱

۴

۴

-

۶

پانزدهم

۲

-

۱

۴

۲

۲+

۶

شانزدهم

-

۱

 

انتهای پیام/