دو تیم آلومینیوم اراک و ملوان بندرانزلی در هفته ی اول لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف هم رفتند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، در این دیدار که در از ساعت 18 در ورزشگاه امام خمینی اراک آغاز شد، ملوانان موفق شدند 3-2 اراکی ها را شکست دهند.

با گزارش این بازی همراه فرتاک ورزشی باشید:

ترکیب دو تیم

ترکیب ملوان بندرانزلی: نیما میرزا زاد، فرزاد جعفرى، مهدى رستمى، حامد نورمحمدى، مهیار زحمتکش، شهاب کرمى، سعید یوسف زاده، شاهین ثاقبى، پوریا غلامى، محمد بختیارى و یاسر وکیلى (سرمربی: محمد مایلی کهن)

ترکیب آلومینیوم اراک: رسول حسینی، ابوالفضل قربانی، اکبر بختیاری، وحید نعمتی، سعید قدمی، رضا سلیمانی، امین پورعلی، رضا کاردوست، رضا معقولی و جهانگیر عسگری (سرمربی: داوود مهابادی)

کوبل داوری: محمدرضا فغانی-فرزاد بهرامی- محمدرضا مدیر روستا - علی صباحی

گزارش بازی

این دیدار که برای هر دو تیم از حساسیت بالایی برخوردار بود، با حملات میهمان آغاز شد و میهمان نیز بازی تدافعی را در دستور کار قرار داده بود.

دقیقه 16 روی ضد حمله و اشتباه مدافع و دروازبان تیم آلمینیومتیم ملوان به اولین گل خود در این مسابقه رسید.

در ادامه ی نیمه ی اول این مسابقه چندان جذاب دنبال نشد و دو تیم با احتیاط کامل نیمه ی اول را به پایان رساندند.

دقیقه69 ضربه آزاد خطرناک پشت محوطه جریمه برای ملوان که به صورت پاس برای حسین قنبری ارسال شد را این بازیکن به زیبایی هر چه تمام تر و سر ضرب به تور دروازه آلومینیوم اراک چسباند.

اراکی ها که در این بازی چندان نوسان خوبی نداشتند در دقیقه80 صاحب ضربه ی پنالتی که حسین احمد لو در نیمه دوم وارد زمین شده بود، توپ را درون دروازه ملوان قرار داد.

بازی این دو تیم همچنان گل داشت و دقیقه85 روی اشتباه مدافعان آلومینوم یاسر وکیلی گل سوم را درون دروازه آلومینوم قرار داد.

سه دقیقه بعد نوبت به احمدلو رسید. دقیقه88 روی ضربه آزاد مستقیم حسین احمد لو گل دوم خود و تیمش را درون دروازه ملوان قرار داد.

از نکات جالب این دیدار سه کارت زرد بازیکنان ملوان بود. یوسف زاده، شهاب کرمی و مهدی رستمی کارت زرد دریافت کردند.

خبرنگار: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/