یکی دیگر از دیدارهای هفته اول لیگ آزادگان بین تیم های اکسین البرز و نساجی مازندران بود که در نهایت فیروز کریمی، محمود فکری و شاگردانش را کیش و مات کرد.

به گزارش سروس لیگ دسته اول فرتاک ورزشی،  دو استقلالی سابق که یکی به عنوان مربی و دیگری به عنوان بازیکن، سالها قبل در کنار هم قرار داشتند، بر حسب تقدیر باید در اولین دیدار به مصاف هم می رفتند تا عیاریکدیگر را محک بزنند.

نساجی این تیم ریشه دار که هوادارانش سالها چشم انتظار دیدن تیم محبوبشان در لیگ برتر هستند، سکان هدایت خود را به محمود فکری سپردند تا شاید این بازیکن سالهای گشذته استقلال که مازندرانی هم می باشد آنها را به آرزوی دیرینه خود برساند.

اما این تنها یک روی سکه است و روی دیگر سکه این است که هر چقدر هم خواسته ها و اندیشه های بلندی در سر داشته باشی باید تفکرات را حساب شده پیاده کنی و برای پیاده کردن این تفکرات باید مربی تیم برای لحظه به لحظه بازی تیمش برنامه داشته باشد کاری که متاسفانه محمود فکری و نساجی از آن بهره ای نبرده بودند و اسیر تفکرات مرد سرد و گرم چشیده فوتبال کشور شدند.

فیروزخان کریمی که آخرین قهرمانی باشگاه های آسیا را با پاس در کارنامه ورزشی خود دارد، چند سالی است که از سطح اول فوتبال کشور به دور است اما آن قدر تجربه دارد که بتواند تیمش را بخوبی هدایت کند و از تنگناها به سلامت عبور دهد.

به هر حال اکسین البرز علی رغم مشکلاتی که داشته و دستانش از حضور بازیکنان مطرح بسته است ولی آن قدر حساب شده وارد این بازی شد که نساجی را با تمام داشته هایش به زانو در آورد.

بازی نتیجه اش در نهایت 3 بر 1 به سود اکسین البرز به پایان رسید تا یک شب رویایی برای این تیم و به خصوص فیروز کریمی اتفاق بخورد.

 

انتهای پیام/