سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان بازی تیمش برابر تیم فجر سپاسی ابراز امیدواری کرد که در دیدارهای آینده اشتباهات بازی اول از سوی شاگردانش تکرار نشود.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، منصور ابراهیم زاده سرمربی تیم فوتبال مس کرمان شب گذشته پس از پایان دیدار تیمش برابر تیم فجر سپاسی در خصوص بازی و عملکرد شاگردانش گفت:ما فقط در ده دقیقه از بازی تمرکز خود را از دست دادیم و در همین دقایق به مشکل بر خوردیم، به هر حال شاید این نواقص را بتوانیم در بازی های ابتدائی مشخص و نسبت به رفع آنها اقدام کنیم، امیدوارم در بازی های آینده دیگر در همین ده دقیقه هم اشتباه نداشته باشیم و به صورت کامل بر بازی مسلط باشیم.

وی افزود:به هر شکل به زمان احتیاج داریم که ترکیب تیم و سبک بازی ما در جریان مسابقات جا افتاده شود و شما دیدید که بازیکنان جوان ما همانند تیکدری در این بازی نشان دادند که قصد دارند خود را ثابت کنند و بر همین اساس باید زمان کافی را در اختیار آنها قرار داد.

سرمربی نارنجی پوشان کرمانی تاکید کرد:اشتباهاتی در جریان این بازی داشتیم که باید در طول تمرینات آینده بر روی آنها کار کنیم و در صدد رفع و عدم تکرار آنها اقدام کنیم.

ابراهیم زاده خطاب به بازیکنان تیمش گفت:این تازه شروع کار است و تیمی می تواند در پایان بازی ها موفق باشد که به ثبات حرکتی برسد و از همین روی با نتایج هفته های اول نمی توان تحلیل دقیقی از رقابت‌ها ارائه کرد، مطمئن هستم که تیمم در بازی های آینده خیلی بهتر از آنچه که امروز کار کرد در زمین بازی کار خواهد کرد.

 

انتهای پیام/