عضو هیات مدیره باشگاه استقلال اطمینان داد این تیم در ادامه رقابتهای لیگ برتر به شرایط بهتری دست پیدا کند

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، مسعود معینی در حاشیه تمرین عصر امروز تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه برخی پس از سه بازی ابتدایی استقلال در لیگ برتر سطحی به این نتایج نگاه می کنند و چون بار فنی تیم را نمی دانند نمی توانند نگاه عمیقی به عملکرد تیم داشته باشند.

وی افزود: استقلال ۷۰ سال است قدمت دارد و جزو دو تیم خوب ایران است. ۲۰۰ سال دیگر هم این قدمت ادامه خواهد داشت و استقلال همچنان بزرگ خواهد ماند. باید از هواداران استقلال به خاطر صبر و حوصله ای که دارند تشکر کنم.

معینی ادامه داد: اطمینان دارم که استقلال در ادامه رقابتهای لیگ برتر موفق خواهد بود. یادمان نرود که پرسپولیس هم سال گذشته چنین شرایط سختی را تجربه کرد اما با حمایت از کادر فنی توانست به موفقیت برسد.

وی افزود: هیات مدیره از منصوریان حمایت خواهد کرد. ما برای وی برنامه پنج ساله ای تهیه خواهیم کرد. منصوریان می تواند یک مربی موفق در فوتبال ایران باشد. به همین خاطر باید از او حمایت کرد.

معینی در پایان گفت: خوشحالم که آقای افتخاری به باشگاه استقلال آمده است. مطمئنم که با حضور وی و حمایت هواداران و همدلی کادر فنی و بازیکنان تیم ما روزهای خوبی را در پیش خواهد داشت.

 

انتهای پیام/