تیم منتخب هفته ی اول لیگ دسته اول فوتبال کشور معرفی شدند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، تیم منتخب هفته ی اول بانظر کارشناسان سایت فرتاک ورزشی انتخاب شدند:

دروازه بان

پرویز کریمی (گل گهرسیرجان)

سنگربان جدید گل گهری ها در بازی مقابل راه آهن تهران و مهاجمان خطرناک این تیم، به خوبی جلوی توپ آنها ایستاد و اولین کلین شیت فصل خود را رقم زد.

مدافعان

ایمان سلیمی (فجرسپاسی شیراز)

ایمان سلیمی از بهترین مدافعان هفته ی اول لیگ یک بود. در روزی که فجری ها در آشفتگی کامل دفاعی برخوردار بودند و کرمانی ها به راحتی به دروازه این تیم حمله می کردند، این ایمان سلیمی بود که با جایگیری های درست سد محکمی برحملات مس کرمان بود.

حنیف عمران زاده (خونه به خونه)

عمران زاده گرچه برای خونه به خونه گلزنی نکرد، اما نقش اساسی وی در حملات هوایی خونه به خونه و همچنین ضربات سراول او در نبردهای هوایی و جمع کردن توپ های آخر، امتیازاتی بود که وی را در تیم منتخب هفته قرار داد.

مهران مرادعلی (فولاد یزد)

در روزی که خیبر خرم آباد آماده برتری مقابل فولاد یزد ناآمده بود، این مهران مرادعلی بود که با نفوذ از کناره ها، به خوبی تفکرات علی نیکبخت را تغییر داد و بازی مرادعلی در این دیدار قابل تحسین بود.

مهدی شیری (اکسین)

شیری که در بازی مقابل نساجی مازندران در دفاع میانی به میدان رفته بود، باوجود قامت کوتاه، مرد اول نبردهای هوایی میدان بود و نقش بسزای او در مختل کردن حملات نساجی را نباید نادیده گرفت.

هافبک ها

علی مرزبان (گل گهرسیرجان)

علی مرزبان از بهترین بازیکنان فصل گذشته ی مس کرمان بود و او درخشش را مقابل راه آهن نیز تکرار کرد و مرد اول زمین شد و در تیم منتخب این هفته جای گرفت.

سعید یوسف زاده(ملوان)

سعید یوسف زاده، کاپیتان ملوان در اولین دیدار لیگ یکی آنها بود. وی نوسان بازی ملوانان را برعهده داشت و با شوت زنی های از راه دور و پاس های طولی فوق العاده از بهترین بازیکنان دیدار مقابل آلومینیوم اراک بود.

هافبک نفوذی

امیر میربزرگی (اکسین البرز)

امیر میربزرگی مرد دوگله لیگ یک، با درخششی فوق العاده در بین بهترین های این هفته جای گرفت. وی علاوه بر دو گلِ زده، مرد اول حملات اکسین بود و بازی درخشانی را به نمایش گذاشت.

هافبک های کناری

مصطفی علیخانی (خیبر خرم آباد)

علیخانی زننده اولین گل فصل جدید لیگ یک، با گلزنی مقابل فولاد یزد و فرارهای سریع در بازی مقابل فولاد یزد چشم همگان را به خود جلب کرد و در پایان بازی نیز به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و در تیم منتخب جای گرفت.

میثم آقایی (پارس جنوبی جم)

میثم آقایی هافبک کناری فصل گذشته ی آلومینیوم اراک که در این فصل در جم توپ می زند، مقابل مس رفسنجان فوق العاده ظاهر شد و فرصت سازی وی برای مهاجمان از نکته های مثبت او در این بازی بود.

مهاجم

حمید کاظمی (خونه به خونه)

حمید کاظمی آقای گل فصل گذشته ی لیگ یک، با گلزنی در دیدار مقابل استقلال اهواز که به عنوان بازیکن تعویضی نیز به میدان آمده بود، با درخششی که داشت به عنوان بهترین مهاجم هفته نیز انتخاب شد و در تیم منتخب قرار داده شد.


گفتنی است بهترین مربی این هفته نیز به وینگو بگوویچ از گل گهرسیرجان تعلق گرفت و بهترین تیم هفته نیز گل گهر شد و پرتماشاگرترین بازی هفته ی اول نیز به بازی سپیدرود مقابل بادران با 10 هزار تماشاگر لقب گرفت.

 

انتهای پیام/